Leden 2010

raqk

7. ledna 2010 v 14:19

blíženec

6. ledna 2010 v 19:23

21.květen-21červen


Flirty:Drsný start v novém roce:až do půlky února nebudeš ve flirtování zrovna moc bodovat.Ale od března tě flirty budou mít naprosto ve své moci a ty budeš kypět sebevědomím.To nezůstane bez následků:z jedné aférky se vyklube něco víc.Aby láska zůstala žhavá i přes prázdniny,musíš se do toho pořádně položit.Důvod:Rivalka chce tvoje štěstí zničit.Bojovat se vyplatí!

Přátelé:V dubnu se noví lidé v partě postarají o rozruch.Je zapotřebí zaujmout jasné postoje,aby se předešlo nedorozuměním.Na začátku léta do tvého života vstoupí lidé,kteří tě budou hodně fascinovat.Ale dobře zvaž:kdo je pro tebe opravdu dobrý?V červenci ti tvoje dobrá kámoška připraví velké překvapení.

Pocity:Nový rok začneš se spoustou plánů.Ale jen pokud budeš důsledná a disciplinovaná,dosáhneš svých cílů.V květnu ti hrozí krize-mohla bys padnout až na dno!


(zdroj:popcorn)

býk

5. ledna 2010 v 21:09

21.dubna-20.května


Flirty.Hned v lednu na tebe někdo pořádně zamrká-ale máš pocit,že se k tobě vážně hodí?Pořádně to zjisti,i když má š chut se do toho pustit rovnou po hlavě!Po velikonocích se o tebe bude zajímat někdo,koho si do ted skoro nezaregistovala.To je pravá chvíle hodit všechny tvoje předsudky přes palubu a nechat k sobe přistoupit všechno nové.Hodně věcí ve tvém životě by se tím mohlo změnit a od května by tak na tebe mohla čekat opravdu velká romance.


Přátelé:Po zimním období tě dohoní tvá minulost-někdo ,na koho si už skoro zapoměla,se ti opet zamíchá do života.V červnu na tebe čeká role rádkyně:tvoje diplomatická jednání může zažehnat opravdu opravdu ošklivou krizi!Velká pruda v partě přijde v září.


Pocity:Jen pokud budeš jasně trvat na svých právech,dostaneš se dál.Což si ale uvědomíš pořádně teprve v dubnu.Až do té chvíle budeš muset projít velkým emocialním vypětí.


(zdroj časopis popcorn)

za chvíli!!!

5. ledna 2010 v 20:24 Vzkazy pro návštěvníky
do rubriky horoskopy 2010 jsem zatim napsala pouze berana,býka a blížence.ted nemam cas ale postupne budu pridavat dalsi! a jinak štasnej novej rok všem!!!

beran

5. ledna 2010 v 20:22

21.března-20.dubna


Flirty:Letos naskočíš hned na začatku roku do svého milostného života-hlavní je vyhrát!Teprve od března si uvědomíš,že při flirtování je někdy cesta už vlastní cíl.Trpělivost se ti nejpozději v květnu vyplatí a ty můžeš u svého idola zasáhnout cíl.Čeká tě úžasné léto a hodně žhavý podzim.


Přátelé:Až do února bude všechno naprosto v pořádku,pak se ale v partě objeví závist a žárlivost a harmonie bude narušena.Společnými silami dokážete opět nastolit mír.

Pocity:V dubnu a červnu musíš dávat pozor,aby ses samým elánem a energií sama neodrovnala!Tvoje sklony,do všeho se pouštět po hlavě,by ti mohly přinést velké problémy.V červenci pak najdeš správnou rovnováhu a budeš moct konečně zase pořádně šlápnout na plyn.


(zdroj časopis POPCORN)


děkujuu