Březen 2010

Mirko má zdravotní problémy!!!

31. března 2010 v 23:22 Miro Šmajda a Rosemaid

Když jsem si ten článek přečetla........normálně sem se rozbrečela.Za co ho kdo trestá???Mirko nic špatnýho neudělal....prosím vás,mocinky moc vás prosím,i když nejste věřící(já taky nne)modlete se za něj,aby mu nic nebylo!!Miluju ho a většina z vás taky.Doopravdy sem se rozbrečela a........je mi ho strašně líto!!!A bojim se,že když o tom nechce mluvit....že to bude něco vážnýho,ale nechci topřivolávat.Prosim at mu nic neni!!!-♥I LOVE YOU MIRO ŠMAJDA♥


Miro Šmajda

Nechce říct ani slovo! Zdá se, že se zpěvákem Mirem Šmajdou (21) se něco děje.

Po druhém kole Let's Dance totiž otevřeně přiznal, že prožívá těžké období. Cítí se velmi špatně a má zdravotní problémy, které však nemají nic společného s náročnými tanečními tréninky. Nový Čas zjišťoval více.


Vždy výmluvný Miro Šmajda však najednou začal být ustrašený a o svých zdravotních problémech nechtěl ani jen ceknout: "Nechci o tom vůbec blíže mluvit. Je to moje maximálně soukromá věc," šokoval blonďatý zpěvák, který přitom dosud nikdy neměl problém komunikovat s médii na jakékoli téma.


"Poslední týdny byly pro mě velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně. Měl jsem i zdravotní problémy," řekl po nedělním tanečním kole Novému Času Šmajda, který to víc nechtěl specifikovat.


Stihl však prozradit ještě něco: "Je toho na mě hodně. Přípravy na koncerty, vystoupení, stěhování po hotelech, neustále cestování, taneční tréninky." Nový Čas proto zjišťoval, co se ve skutečnosti s Mirem děje. Ten byl totiž dosud vždy vysmátý, sršal dobrou náladou a nikdy neuvedl, že by měl velké starosti. Nyní se však něco zlomilo.


Včera totiž bylo v telefonu v jeho hlase jasně slyšet smutek a obavy. "Opravdu o tom nechci blíže mluvit. Vůbec. To, co jsem řekl, je pravda, ale nechci to víc rozebírat," zmohl se na pár slov Miro, který už jen potichu dodal: "Pomalu se to zlepšuje z každé stránky."


Jarný ident "svet podľa teba" 2010

31. března 2010 v 22:06 Miro Šmajda a Rosemaid

V tomhle videu je Mirko jen chvilku ale ................i tak to stojí za to........je strasne hezkej..........se juknete je tam v 1:12 a v 1:21!Stojí to za to!


Pro Mira!

31. března 2010 v 21:43 Miro Šmajda a Rosemaid

Toto video udělala moje upně good kámoška!Je to pro Mira a i když si to asi nepusti......mrkněte se na to pls.Mě to strašně dojalo a zjistila jsem že opravdu nejsem upně jediná která se do Mira zamilovala!


Mirko jako mozart!

30. března 2010 v 17:10 Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda

"Normálne mám chuť komponovať," vtipkoval Miro Šmajda (21), ktorému počas tanečnej šou Let´s Dance 4 vytvorili na hlave účes a la Amadeus Mozart.

Koniec dlhým vlasom! Účes Mira Šmajdu, ktorý predviedol uplynulú nedeľu počas tanečnej šou vyvolal skutočne búrlivé diskusie.


Väčšina sa však zhodla na tom, že mladý spevák akoby z oka vypadol geniálnemu skladateľovi Wolfgangovi Amadeovi Mozartovi.

"Konečne. Miro, dnes sa mi tvoje vlasy veľmi páčia. Prekáža mi už len ten chvostík vzadu," vyjadril sa k novému looku exsuperstáristu aj najobávanejší porotca Zdeněk Chlopčík. "Ako sa dnes cítiš, Amadeus," vtipkoval aj moderátor večera Martin "Pyco" Rausch.

"Je to naozaj zmena. Uvidíme, čo bude ďalej," vyjadril sa Šmajda. "Mám však chuť komponovať," narážal na svoju podobnosť so slávnym skladateľom Šmajda, o ktorom všetci vtipkovali, že mu je konečne vidieť tvár. "Miro, máš nádhernú tvár. Prekrásne črty," nešetrila komplimentmi ani porotkyňa Tatiana Drexler.


mirosmajda.wgz.cz

Miro a nadějný novinář????

30. března 2010 v 16:59 Miro Šmajda a Rosemaid

Zde naleznete video kde Miro a Katarína o sobě prozradili celkem dost..........hodne dost a........tady na mim blogu sem se vás už ptala jestli má Miro kratší vlásky!V tomto videu se dozvíte odpoved......ano má kratší vlásky ale az po tom videu si je někdy ostříhal......i kdyz jeho ,,hrivu" ........libise mi hoodne  tak nemuze mit vlasky prece az na zem a takhle mu to slusi no a k tomu novináři.........že by Miro mohl dělat klidne novináře???Jak skvele podaval otazky no zase mě přesvědčil že nemám ponětí jakou má chybu....žádnou!!Tady máte ještě jednou fotku jak Miro vypadá když má kratší vlásky!


Miro Šmajda

Miro a nečekaná pusinka!!!

30. března 2010 v 16:50 Miro Šmajda a Rosemaid

Miro ve druhym kole tanecní souteze let´s dance dal pri konci vystoupeni Kataríně nečekanou pusu!!!Katarína z toho byla uplně paf ale uvědomila si nastesti ze jeste musi dokoncit vystoupeni a tak to dopadlo dobre........Miro a Katarína postoipili no Miro to asi v nedeli dostal k pondelnimu svatku.........!


Miro Šmajda

Miro předtím a ted!

30. března 2010 v 16:43 Miro Šmajda a Rosemaid

Já si osobne myslim že z toho jen moc dělaj.........proč by jako nemoh mit vlasy v culičku?Nahodou byl sexy a........jasne ptatese kdy Miro neni sexy ale na to já vám neodpovím jelikož to nwm.Sice všechny jsme byli zvykli na jeho překrásný vlásky ale.........mě se líbil i ted a navic........myslim si že toto se nestane jeho stálým účesem že na koncertech bude mit toho sveho ,,lvicka" a tento culik byl podle mě pouze kvúli vystoupení,aby mu ty vlasky nepřekáželi a on tak postoupil........no nic no postoupil a to je hlavni!Tady máte článek co píše bulvár bo kdo to vůbec vymyslel.

Miro Šmajda


Konečne ukázal svoju tvár! Strieborný finalista Česko Slovenskej SuperStar Miroslav Šmajda (22) sa v nedeľňajšom tanečnom kole Let´s Dance 4 predviedol v úplne inom svetle, ako sme boli u neho doposiaľ zvyknutí.
Mladý spevák Miro Šmajda, ktorý sa počas speváckej šou prezentoval ako zarytý rocker, ukázal, že vie byť aj klasikom! V nedeľňajšom priamom prenose markizáckej tanečnej šou totiž vymenil rozpustené "šišaté háro" za účes v cope. A táto zmena zapríčinila, že ho takmer nik na prvý pohľad nespoznal. "Ten chlapec je ako z inej doby," šepkali si diváci prítomní na prenose, keď sa na parkete zjavil Miro.
Pri jeho "vynovenom" výzore sa dokonca pozastavil aj Martin Pyco Rausch. "Konečne vidím tvoju celú tvár," poznamenal a závoreň  podotkol, že mu pripomína známeho muzikanta. "Teraz vyzeráš ako Mozart," vyhŕklo z moderátora, na čo Šmajda zareagoval úsmevom. 
Topky.sk zisťovali, kto má v Mirovom zmenenom imidži prsty. "Bol to Katkin nápad a ja som súhlasil. Nikto ma do ničoho netlačil. Menšia zmena, ale cítil som sa v tom dobre. Po šiestich rokoch konečne odhalená tvár," prezradil nám spevák. Nechajme sa prekvapiť, aké vlasové a najmä tanečné kreácie ešte mladík v tanečnej šou predvedie.

zdroj:www.mirecek-smajda-blog-cz

Miro a zrcadlo!!!

30. března 2010 v 16:37 Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda

"Mirko je baba v mužskom tele a ja som chlap v ženskom tele", prezradila Katka Štumpfová. Prečo to povedala a ako to myslela? Presne to sme sa pýtali aj my, ale v článku neprezradíme, vtipné repliky si vypočujte vo videu. Zvedaví sme boli aj na to, akú majú taktiku na možnú výhru a či po druhom mieste v SuperStar Miro túži stať sa kráľom tanečného parketu. A len tak mimochodom - je Katka dobrá učiteľka? Aké sú jej metódy? Chváli, kričí, alebo nebodaj bije...? Kedy je na Mira dobrá? A chcete vedieť aj to, čo jeden druhému kúpili? Počúvajte...Miro dnes slaví svátek!!!Vše nej!

29. března 2010 v 18:48 Miro Šmajda a Rosemaid

Dnes má Miro Šmajda na slovensku svátek a tohle jsem mu napsala do jeho fanklubu!!!

Miro!Ty krásnej,mladej,dokonalej zpevecky nadanej kluku!Jelikoz máš dneska na slovensku svátek tak ti přeju všechno upne nejlepší,hodne krásných zážitků,hodně lásky,štěstí a hlavne úspechu,mocinky ti přeju aby si se v Let´s Dance dostal co nejdál!Přeju ti abys sis našel krásnou,mladou přítelkyni která na tebe bude hodná stejně jako ty na ni.Přeju ti aby ses ve svete showbyznysu nestratil a já osobe věřím že ty se tam nestratíš!Takže jestě jednou vše nej a hodne úspechů a hodne splněnej tvejch snů!.........Tvoje velká faninka kreculda3!(Jmenuju se Adéla)

Nwm jestli si to přečte ale........miluju ho!


Miro a Katka:hodnocení ve 2. kole

29. března 2010 v 16:04 Miro Šmajda a Rosemaid

Miro Šmajda - Katarína Štumpfová (Quickstep)

4-4-4-4

Jozef Bednárik: No ja začnem, ako keby poslúchol jeden môj telefonát som mal, zo Zelenča, z mojej dediny, okres Trnava, že "prosím ťa povedz im, že nech si jeden odekryje vlasy, lebo nevíme, kerá z tých dvoch je kerý". Pán Šmajda, už teraz to pochopia aj v mojej dedine. Ja som im ale viete čo povedal? Že to, čo dobre tancovalo bola Katka a to čo iba tancovalo, bol pán Šmajda. Ale v každom prípade dneska ste tancovali, dneska ste boli dôstojný partner, Katkin, hovorím, idem, zbor židov: Ggeniálny bol pán Šmajda dnes, keby sa dal trošku viac muzikou viesť, a to je asi to, čo chcem povedať. Troška muzika, rytmus, ešte to keby bolo a navyše trošku Katku vnímať, lebo keby som ja mal takú tanečnicu ako je Katka, tak by som vnímal všetko a Chlopčík by mi dal už v druhom kole desiatku!

Tatiana Dexler: Ja sa tiež veľmi teším, že konečne vidím vašu tvár, máte naozaj krásnu tvár, a z rockera sa stal huslista vo filharmónii, to je nádherné ako zmena osobnosti. Kroky, všetko vynikajúce, akurát postavenie - ste troška vzadu, čo vám uberá na rýchlosti, ako na možnosti vytvoriť dostatočnú dynamiku. A ja vám strašne držím palce, pretože ja si myslím, že máte naozaj veľký potenciál! Keby ste skúsil trošku usilovnejšie do toho!

Dagmar Hubová: Pridávam sa tiež k tomu, verte si viacej! Ste mladý, máte na to, musíte sa do toho viac vložiť, do toho tanca, veriť tomu, čo vám Katka hovorí a robiť to s väčším presvedčením! A bude to dobré!

Zdeněk Chlopčík: Nebáť sa, Mozart vlastne vo svojej dobe bol tiež rocker, pretože sa odlišoval od všetkých ostatných, takže to je správne. K tomu štandardnému postaveniu ešte trošičku viacej spevniť medzi lopatkové svaly, ramená dole, tým sa vytiahne hlava hore, predĺži sa krk. Ten "copíček" vzadu mi trošičku vadí, aj keď je to lepšie, než ten levíček. Uvidíme, čo vymyslia nabudúce s vašimi vlasmi, každopádne quickstep bol ľahučký, ľahký, trošičku rytmické nedostatky, ale to v takom rýchlom tanci sa to zmaže.


Miro a Katka:vystoupení ve druhym kole

29. března 2010 v 15:59 Miro Šmajda a Rosemaid

Zde najdete video vystoupení Mira a Katky ve druhym kole!Mirko má culík,mi na to asi nejsme zvyklí,je to takový neobviklí ale sladký!


Miro v klubu Paladium

28. března 2010 v 19:09 Miro Šmajda a Rosemaid

V tomhle klubu Miro zazpival jak jinak než bestově a.........sere mi že tam nejsem......snad jindy já ho miluju,tak ppa a užíte si to video jo a jeste neco v let´s dance ho porota sjela ze nekroutil bokama,myslim ze ze zacatku videa to jde doost videt.


Miro a dřevo??ne to nejde

28. března 2010 v 19:00 Miro Šmajda a Rosemaid

První nedělní kolo taneční show Let's Dance bylo pro Mira Šmajdu pořádným deja vu. Tak, jak se na něj vyřítila porota s kritikou v začátku SuperStar, tak si to odnesl i v úvodu aktuální čtvrté série sledované soutěže.

Pohodový Košičan se na Let's Dance nechal přemluvit zejména kvůli krásné tanečnici Kateřině Štumpfové. Když ji prý spatřil, okamžitě smlouvu podepsal. Tanec nikdy nebyl jeho esem v rukávu a nikdy mu nevěnoval téměř žádnou pozornost, protože mu připadal nepraktický. Tréninky na první oficiální kolo Let's Dance však neopomene, možná i proto se mu negativní názory poroty na jeho předvedení Cha-chy nezdálo.


Porota ho sjela

"To, co tančí, je Katka! Jedna divačka mi telefonovala: Nemučte toho Šmajdu! On neměl co zkazit, protože všechno těžké odtancovala Katka, on jen posouval, ohýbal se, dal se provokovat a svádět," zhodnotil Jozef Bednárik. Tatiana Drexler poznamenala: "Možná tomu nerozumíme. Nemyslíte, že by pomohlo, když tu parterku uvidíte?" Dagmar Houbovou nepřesvědčily kroky.


"Že jste si to užívali, že jste měli radost, to bylo vidět! Ale já jsem u pana Šmajdy ani jeden čačový krok neviděla!" A za "blbce" ho měl i poslední člen poroty Zdeněk Chlopčík.


"Je těžké tancovat vedle Kateřiny, protože je skvělá. I když má Miro hodně fanynek, utancovat takovou babu je těžké. Ale nic si z toho nedělejte, já když jsem začínal, také jsem vypadal tak blbě jako vy!"

Vážnost porotě lidé nespolknou!

"Padli tam i slova, že Šmajda nezatancoval ... Já si myslím, že i kdybych nevím jak zatancoval, porota mě stejně sjede. Bylo to tak i na SuperStar, kde jsem se mohl ledajak snažit, nikdy to nebylo dobře. Jsem s tím už smířený. Snažím se, ale nemůže to být perfektní, tančit jen měsíc, "zhodnotil zpěvák, který byl s sebou po premiérovém tanci relativně spokojen.


Ačkoli slova čtyř katů nezněly lichotivě, neodradili ho. Právě naopak.


"Jsem nastartovaný, kritika mě rajcuje a posouvá k vyšším výkonům. Myslím však, že silou-mocí se hrát na vysoké nároky, nevím, zda porotě tu vážnost lidé spolknou, vždyť nejsou sprostí," konstatoval pobaveně flegmatický Miro.

V Let's Dance chce vítězství!

Stříbrná československá SuperStar a idol mnoha žen si letošní sestavu účinkujících velmi pochvaluje. Donedávna se na herce a zpěváky díval jen na obrazovce, nyní s nimi tancuje.


"Nálada je opravdu tak dobrá, jak ji vidíte během přenosu. Ti lidé jsou fakt skvělí, každý s každým si to dává v rámci srandy," zavtipkoval Šmajda, který celou Let's Dance bere s nadhledem.


"Chci jen, aby se lidé bavili. Nad vítězstvím jsem nerozmýšlel, ale když jsem už v SuperStar skončil druhý, zde bych mohl jít i výše," zasmál se nad vlastní představou.

Na trénincích si připadá nemožný

Možnost účinkovat v jedné z nejsledovanějších tanečních show bere jako relax. I když v tréninkové hale to už relax ani zdaleka nepřipomíná.


"Je to i dřina. Stále si zanadáám, jak mi to nejde, že jsem dřevěný, neschopný ... Mám směšné pohyby ručiček, nožiček, špatně vykrucuji hlavu. Následně na to se směju a utahuju si ze sebe, bavím se," tvrdí . Baví se však takto i jeho trenérka Kateřina?


"Héj, Katka je zlatá, má se mnou trpělivost, za což jí velmi děkuji," dodal s úsměvem při vzpomínce na sexy partnerku, kterou obdivuje.


"Celkově se mi dost otevřely oči. Lidé, kteří tanec dělají profesionálně, si zaslouží velký respekt a uznání. Je to náročné, obětují tomu spoustu času a vyžaduje to obrovské sebezapření. Velká čest," myslí si zpěvák.

V kostýmu mu bylo "teplo"

Mira Šmajdu diváci dosud sledovali v pozici akčního rockera v extravagantním drsňáckém oblečení. Na přenosu Let's Dance na něj navlékli slušivé černé kalhoty a blůzu s odhaleným hrudníkem. Jak se v takovém netypickém oděvu cítil?


"Otřesně. Pořádně stoupla teplota mého těla ...," ozřejmil nám se smíchem. Zda bude v něčem podobném zářit i ve druhém nedělním kole, kde zatančí quickstep, zůstává překvapením.

(zdroj:moje sb mony)

Mirko,Katarína a Smotánka!

28. března 2010 v 13:49 Miro Šmajda a Rosemaid

Zde naleznete Smotánku,slovenský pořad.Od 2.47 minuty uvidite Mira a Katku!


Miro Šmajda

Miro na Kataríně doslova visí!

28. března 2010 v 13:40 Miro Šmajda a Rosemaid

Miro Šmajda

Miro Šmajda se vůbec netají tím, že Katka Štumpfová ho očarovala. Kudy chodí, obdivně se o ní vyjadřuje, nepohne se od ní ani na vteřinu, stala se pro něj doslova Femme Fatale!


Miro kvůli ní dokonce našel zálibu ve společenských tancích a aby se jí zalíbil ještě víc, snaží se poctivě trénovat a do tance dává opravdu všechno. To, jak jim to spolu jde na vyzdobeném parketu Let's Dance ve Staré tržnici, ale i mimo něj, si můžete prohlédnout v následujícím videu.Video naleznete zde.


Miro a děsivej pád!

28. března 2010 v 13:15 Miro Šmajda a Rosemaid

Stříbrný finalista Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) se během posledního finálového kola soutěže natolik rozvášnil během skladby Welcome to the Jungle od Guns N' Roses, že se mu nepovedl kaskadérský kousek se skokem přes lavičku a Miro tak skončil na zádech!

Miro Šmajda

Miro Šmajda

Miro Šmajda

Vydíte jak se tady směje?On je best,umi si i ze sebe udelat srandu!Nemá chybu!

Miro Šmajda

Miro Šmajda

Miro Šmajda

Trochu se mi to smyklo," smál se po odzpívání Miro Šmajda, který si při skoku musel pořádně narazit záda. Kluzké pódium totiž zdobil umělý sníh a vánoční dekorace.

Přesto zpěvák dokázal i tento nezdar využít ve svůj prospěch a ani na chvíli mu nezmizel úsměv ze rtů. Jeho postoj k dané situaci ocenila i porotkyně Marta Jandová. "Líbí se mi, jak v případě, kdy by se jiní snažili takovou situaci trapně omluvit nebo by dělali, jako že se nic nestalo, jsi zůstal přirozený a svůj. Tenhle přístup se snaž udržet co nejdéle ve své kariéře, je to tvoje velké plus."

Bohužel i maximální výkony nestačily na prvenství v Česko Slovenské SuperStar. I když byl se stříbrnou pozicí Miro.  předem smířený, přece jen si v zákulisí nahlas přál, aby mu to vyšlo. Diváci rozhodli ale jasně a šek v hodnotě 100 000 eur a první místo získal


zdroj-super.cz


SuperStar Chodúr a plastiky: Proč by měl jít pod kudlu?!

28. března 2010 v 13:06 Československá superstar

Martin Chodúr (20), první Česko Slovenská SuperStar, si na rozdíl od jiných finalistů soutěže našel fanoušky hlavně díky svému pěveckému talentu. Do světa šoubyznysu se ale Martin řítí obrovskou rychlostí a možná i on bude jeden z těch, kteří využijí pomoci plastické chirurgie.


martin

"Až si vydělám pořádné peníze, tak si samozřejmě můžu zaplatit plastickou operaci a vypadat lépe," nechal se slyšet Martin Chodúr. Vítěz Česko Slovenské SuperStar získal svůj titul opravdu zaslouženě.


Na rozdíl od svých některých kolegů, kteří sázeli hlavně na sladký úsměv a image idolů pro nevybité teenagerky, se Martin prezentoval vždy kvalitním pěveckým výkonem. "Pro mě je nejlepší zpěvák v celé soutěži," nešetřil slovy chvály na Chodúra porotce Pavol Habera.


Všichni finalisté prošli od začátku soutěže proměnou pod rukama zkušených vizážistů a i rodák z Ostravy díky profesionálnímu týmu znatelně prokoukl. "Martin sice nikdy extra neprojevoval svoje emoce, ale kdyby se jeho obličej měl výrazně změnit, nebyl by to už on. Do budoucna by měl vsadit na kvalitního stylistu a kadeřníka," dodal odborník ze světa šoubyznysu. (yas)

(zdroj:super.cz)

Šok!Bíla vs Vondráčková

28. března 2010 v 12:57 stars

Tak o tomhle se nikomu ani nesnilo! V kategorii zpěvačka v televizní anketě TýTý zvítězila Lucie Vondráčková (29)! A to si Lucie Bílá (43) na galavečer nechala ušít speciální rudou róbu.

l

"Až vyslovím jméno zpěvačky, tak se to někomu může zdát jako dobrý fór," prohlásil sarkasticky Pavol Habera. "Takže vítězkou v kategorii zpěvačka se stává Lucie...... Vondráčková!"

Po tomto šokujícím oznámení Lucie Bílá zbledla a s pokřiveným úsměvem se otočila za sebe, kde seděla Vondráčková. Ta jen zalapala po dechu a s úsměvem si došla pro zlaté zrcadlo.

V kategorii zpěvák, kde byl nominovaný třeba Sámer Issa nebo Josef Vojtek, si cenu odnesl Karel Gott. "Nemám rád projevy, vždyť já ani nevím jak se správně pokládají věnce," zavtipkoval Gott. "Samozřejmě moc děkuji. Ale kdyby jste přece jenom našli vhodnější kandidáta...," rozloučil se Mistr, který i přes příšerné bolesti po operaci vyhřezlé ploténky, vstal z nemocničního lůžka a došel si pro cenu.

V dalších kategoriích vyhrál Václav Moravec, Karel Voříšek nebo moderátor večera Karel Šíp. (mr)

zdroj:super.cz

Zac Efron: Jak si žije hvězda Muzikálu ze střední

28. března 2010 v 12:45 stars

Když Zac Efron točil v Kanadě svůj nový film, vybral si tam pro sebe i svou přítelkyni Vanessu Hudgens bydlení přesně podle vkusu celebrit.


z

zac

zac

zac

Kde: Vancouver, Kanada

Za kolik: 4 miliony dolarů


Chcete si pořídit takovýhle byt snů? Staňte se hereckou hvězdou! Ovšem museli bys­te být minimálně tak úspěšní jako Zac Efron (22). Ten si se svou přítelkyní, herečkou Vanessou Hudgens (21), pořídil bydlení svých snů.


Pár, který se proslavil především rolemi ve veleúspěšném filmovém trháku Muzikál ze střední, si za jedno ze svých hnízdeček vybral rozlehlý luxusní byt v komplexu Grace Residences v kanadském Vancouveru.

Dům splněných snů

Designovou rezidenci, ve které nechybí ani bazén, vstupní systém fugující na principu snímání otisku prstů a výtah otevírající se přímo 'u vás doma', navrhl architekt James Schouw.


Celým areálem, kde najdete 19 loftových apartmánů, se prolínají zahrady a nádvoří, která mají obyvatelům poskytnout dostatek prostoru k setkávání i, v případě potřeby, soukromí.

Vsadili na přírodu

Zac s Vanessou vsadili při zařizování na klasiku. 'Bytečku' vévodí dřevěný vyřezávaný nábytek v tlumených barvách, které se prolínají celým interiérem. Atmosféru  navozenou všudypřítomnými zemitými přírodními tóny narušuje jen výrazné modré obložení bazénu uprostřed bytu.

Pečlivě si vybírá

Když jako teenager dostával Zac jen druhořadé role v zapomenutých seriálech, asi netušil, že si jednoho dne bude moct vybírat, kde stráví noc. Teď, když už má idol dívčích srdcí delší dobu někde bydlet, je ve výběru místa velmi pečlivý.


A neopakovatelné prostředí Grace Residences ho naprosto okouzlilo. Je chráněné před dotěrnými paparazzi, a přesto nabízí prostor pro maximální relaxaci. A soukromí je pro takovou hvězdu přece nezbytné.

                                                                                                 (zdroj:super.cz)

Články

28. března 2010 v 9:16 Vzkazy pro návštěvníky

Za měsíc březen sem udělala 80 článků a z toho je asi 60 a víc v rubrice BEST BOY MIRO ŠMAJDA,doufám že se vám všechny články líbí.Ahoj

děkujuu