Mirko má zdravotní problémy!!!

31. března 2010 v 23:22 |  Miro Šmajda a Rosemaid

Když jsem si ten článek přečetla........normálně sem se rozbrečela.Za co ho kdo trestá???Mirko nic špatnýho neudělal....prosím vás,mocinky moc vás prosím,i když nejste věřící(já taky nne)modlete se za něj,aby mu nic nebylo!!Miluju ho a většina z vás taky.Doopravdy sem se rozbrečela a........je mi ho strašně líto!!!A bojim se,že když o tom nechce mluvit....že to bude něco vážnýho,ale nechci topřivolávat.Prosim at mu nic neni!!!-♥I LOVE YOU MIRO ŠMAJDA♥


Miro Šmajda

Nechce říct ani slovo! Zdá se, že se zpěvákem Mirem Šmajdou (21) se něco děje.

Po druhém kole Let's Dance totiž otevřeně přiznal, že prožívá těžké období. Cítí se velmi špatně a má zdravotní problémy, které však nemají nic společného s náročnými tanečními tréninky. Nový Čas zjišťoval více.


Vždy výmluvný Miro Šmajda však najednou začal být ustrašený a o svých zdravotních problémech nechtěl ani jen ceknout: "Nechci o tom vůbec blíže mluvit. Je to moje maximálně soukromá věc," šokoval blonďatý zpěvák, který přitom dosud nikdy neměl problém komunikovat s médii na jakékoli téma.


"Poslední týdny byly pro mě velmi těžké. Nemohl jsem spát a cítil jsem se velmi špatně. Měl jsem i zdravotní problémy," řekl po nedělním tanečním kole Novému Času Šmajda, který to víc nechtěl specifikovat.


Stihl však prozradit ještě něco: "Je toho na mě hodně. Přípravy na koncerty, vystoupení, stěhování po hotelech, neustále cestování, taneční tréninky." Nový Čas proto zjišťoval, co se ve skutečnosti s Mirem děje. Ten byl totiž dosud vždy vysmátý, sršal dobrou náladou a nikdy neuvedl, že by měl velké starosti. Nyní se však něco zlomilo.


Včera totiž bylo v telefonu v jeho hlase jasně slyšet smutek a obavy. "Opravdu o tom nechci blíže mluvit. Vůbec. To, co jsem řekl, je pravda, ale nechci to víc rozebírat," zmohl se na pár slov Miro, který už jen potichu dodal: "Pomalu se to zlepšuje z každé stránky."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
děkujuu