Chodúrovi naložili! Jeho singl sklízí kritiku!

23. dubna 2010 v 10:57 |  Československá superstar
Ohlasy na první singl Česko Slovenské SuperStar Martina Chodúra (20) jsou rozporuplné. Zatímco se objevují i pozitivní názory, jeho slovenští fanoušci nešetří kritikou!

Martin Chodúr

Na první song vítěze pěveckého klání se dlouho čekalo. A div se, světe, český Tom Jones podle serveru topky.sk některé vyznavače hudby moc neuchvátil. Jakmile skladba Let´s Celebrate zazněla v éteru jednoho slovenského rádia, posluchači začali psát svoje názory. A kritika nenechala na sebe dlouho čekat...

"Nelíbí se mi to, on má takový nemoderní hlas... takový o ničem," praví jeden z posluchačů. "Jen kopíruje jiné umělce. Je to bez vlastního stylu," míní další. Je tedy celkem logické, že tyhle reakce se nelíbí manažerovi Chodúra Drličkovi.

"Umělec musí být vůči tomu obrněný," říká Matej Drlička a dodává, že Martin si ke zmíněné skladbě sám zkomponoval hudbu a napsal text. A kladný ohlas na jeho prvotinu přichází i z Čech. "Lucka Bílá je z toho nadšená," tvrdí Drlička.

Ať už je to tak, či onak, Martin má jak svoje příznivce, tak i oponenty. Jak se ale skladba uchytí, ukáže až čas... (ks)


Tady tu písničku máte a musíte uznat že pořád zpívá to samé,kopiruje porad Toma Jonese a s něčim vlastnim nepřijde...... i odbornik René Mayer(hudebni manažer) řiká že imitace Toma Jonese už nudí a že by měl přijít s něčim jiným mno..... tady tu pisničku máte udělejte si svuj nazor.....ppa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
děkujuu