Červen 2010

Diplomky for you za 3. bleskajdu

30. června 2010 v 20:51 | startlis |  diplomy
diplomek
diplomek
diplomek
diplomek
diplomek
diplomek
diplomek
diplomek

diplomek
diplomek
diplomek

Šmajda dal své tanečnici na usmířenou psa!

30. června 2010 v 20:25 | blesk.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda daroval Kataríně Štumpfové na usmířenou štěně Bišonka.

Superstárista Miro Šmajda (21) definitivně zahnal spory, které panovaly mezi ním a tanečnicí z Let´s dance Katarínou Štumpfovou (24). Nyní jí na udobřenou daroval štěně Bišonka, který se běžně prodává i za 5 tisíc.


Spor, který mezi nimi vznikl během Let's Dance, je už zažehnán. Štumpfová se na Šmajdu naštvala, protože bez jejího vědomí vzdal svou účast v taneční soutěži Let´s dance a tím jí zkazil možnost dostat se až do finále. Zpěvák Miro Šmajda tak koupil tanečnici Kataríně Štumpfové na znak jejich přátelství a udobření velmi originální dárek. Živé štěně!

Štěně na usmířenou

Čtyřnohý miláček přišel Šmajdu na nemalý peníz. Ceny kubánských Bišonků se totiž pohybují mezi 3-5 tisíci korun. Katarína dar přijala s velkým nadšením. Svého nového čtyřnohého miláčka si sebou vzala do svého bytu v Bratislavě. Svobodná tanečnice Katarína Štumpfová se slovenským médiím svěřila, že mají s tanečním expartnerem Mirem Šmajdou společné dítě. A to pejska jménem Sexy.

Společné "dítě" jménem Sexy

"Máme společné dítě, a to našeho pejska, kterého mi daroval Miro. Jmenuje se Sexy," řekla Katarína serveru pluska.sk. Proč pojmenovala Katarína pejska právě takto jsme se dozvěděli od jeho napůl také páníčka. "Byla z něho tak nadšená, že ho pojmenovala Sexy, protože je prostě k sežrání a sexy," řekl se smíchem Blesk.cz Šmajda.
"Katarína vždy chtěla pejska, ale bála se sama si ho koupit, tak mě napadlo, že ji ho prostě dám, kydž bude chtít, tak jí ho klidně občas pohlídám. Jsme stále v kontaktu, vše se mezi námi už vyřešilo a žádné spory nemáme," uzavřel mladý zpěvák.

Prázdniny na Skalkách přivítá i Miro Šmajda

30. června 2010 v 10:08 | zdroj-www.nikys20.blog.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Nový Jičín - Velká hvězda poslední Česko - Slovenské Superstar Miro Šmajda, akusticky rockoví Goodfellas a hlavně velká bmx freestyle paráda odstartuje tuto středu na novojičínských Skalkách prázdniny. Připraven je ale i další opravdu zajímavý program.


Miro Šmajda - Superstar
Miro Šmajda - Superstar

Vše začne na novojičínských Skalkách už v 16 hodin, kdy odstartuje Bidolido freestyle bmx závod, od stejné chvíle ale bude na místě probíhat také autogramiáda hlavní Hvězdy odpoledne a finalisty první Česko - Slovenské Superstar Mira Šmajdy. Od čtyř odpoledne se také bude o zábavu starat Sdružení volného času Fokus Nový Jičín. "Akce ale rozhodně není určena jen pro školáky!" připomínají v pozvánce organizátoři. Velké finále Freestyle na bmx přijde na řadu o půl sedmé večer a pak už bude program patřit jen a jen hudbě.

Začátek hudebního bloku bude od 19. hodiny patřit kopřivnické kapele Burnout. "Hrajeme asi melodický punk-rock , některé songy jsou pop-rockové, jiné spíše rockové," popisují se členové kapely na serveru Bandzone. Skupina funguje už pět let a stihla už předskakovat například americké skupině Mattboroff nebo českým rockovým matadorům Turbo.

Po Burnoutech následuje zlatý hřeb večera - vystoupení mladého poprockového talentu Mira Šmajdy, který o sobě dal vědět postupem do finále soutěže Česko - Slovenská Superstar. Podle jeho slov mu po soutěži začalo období dřiny, aby se dále zlepšoval a udržel se v povědomí veřejnosti i po tomto zviditelnění se. Nacvičuje spolu se svojí kapelou, koncertují po celém Československu, chystá se na vlastní koncertní šňůru a pomalu se mu v hlavě rýsuje i návrh na nahrání prvního vlastního CD, kde by rád představil směs rocku a jiných hudebních prvků a stylů. Vydání plánuje na letní období letošního roku.

O závěr večera se postará akustickorocková záležitost Goodfellas. Žižkovsko-karlovarští muzikanti se setkali v Karlových Varech při jammování v parku v létě 2007. Od té doby cestují okouzleni akustickým zvukem po klubech celé ČR, za poslední rok odehráli více než sto koncertů. Mimo jiné doprovodili kapely -123 minut, Fake Tapes, Niceland, či Imodium na jejich unplugged turné. Na podzim 2009 Goodfellas odjeli rozsáhlé turné společně s kapelou Model Bazaar.

Vítání prázdnin začne na novojičínských Skalkách ve středu 30. června v 16 hodin. Koncert Miro Šmajdy se tam uskuteční v osm večer.

Šmajda si Štumpfovú udobril psíkom

30. června 2010 v 10:07 | zdroj-www.nikys20.blog.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Spor, ktorý medzi nimi vznikol počas Let's Dance, je zažehnaný. Spevák Miro Šmajda (21) kúpil tanečnici Kataríne Štumpfovej (24) na znak priateľstva a udobrenia originálny darček. Živého psíka! Katarína dar prijala a dnes štvornohý miláčik žije s ňou v jej novom bratislavskom byte.
Slobodná tanečnica Katarína Štumpfová má napriek statusu single istý záväzok voči jednému mužovi, a tým je práve jej tanečný expartner Miro Šmajda. "Máme spoločné dieťa, a to nášho psa, ktorého mi Miro daroval. Volá sa Seksi." Keďže miláčik patrí obom, pravidelne si kvôli nemu telefonujú a informujú sa o Seksim. "Vždy som chcela psíka, ale bála som sa kúpiť si ho sama," dodala .

SEKSI:
Toto je nový miláčik, ktorého jej podaroval Miro Šmajda.

Můž roku

27. června 2010 v 18:39 | zdroj-super.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
tu mate video.... Mirko neni nominován na muže roku i když by na to měl. tu mate kousek rozhovoru.


Šmajda neudržel slzy

27. června 2010 v 18:19 | zdroj-www.nikys20.blog.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
"Musím sa priznať, že po tom zápase som plakal od radosti, bolo to veľmi emotívne a chalani odviedli úžasnú prácu," povedal nám Miro Šmajda, ktorému je ľúto aféry trénera Weissa s novinármi. "Tá kauza bola celkom zbytočná. Mali by sa všetci zaoberať futbalom a nie riešiť kraviny." A ako vidí hviezda Superstar šance našich proti Holandsku? "Toto mužstvo som zbožňoval ešte za starých čias, tak teraz dúfam, že ich budeme zbožňovať všetci ako ďalší tím, cez ktorý Slovensko prešlo!"

dess for tomiska

25. června 2010 v 8:51 | startlis |  moje keci

Tdy si tomiska objednala dalsi dess. mas ho tu i s tema fotkama co jsi mi poslala. tk agojky a snad se ti libi

Dess

diplom for me

24. června 2010 v 19:52 | mirosmajda5 |  diplomy
diplomek

bleskovka 3 o diplomek!

24. června 2010 v 19:44 | startlis |  bleskovky
Tk mám tu další bleskajdu beru prvních 15 lidi.na diplomky rikejte určeně co chcete, nepiste azdny co chces apod.

1.)hoj
2.)jkj??
3.)kdy mate vizo??
4.)co dostanes na vizo??
5.) kam jedeš na prázdniny??
6.)kam se o prázdninách nejvíc těšíš??
7.)hlasla jsi mi pro to vo mám pod desse??
8.)pokud nn hlasni pls.
9.)co na diplík??
10.)pp

dess for tommirbill

24. června 2010 v 18:40 | startlis |  moje keci

tdy si objednala tommirbill dess do modrých barev tk snad se tui líbí :)(rozměry si samozřejmě můžeš změnit a nastavit jk potřebuješ :))

Dess

diplomky za spřátelení

24. června 2010 v 18:06 | startlis |  diplomy
diplomek
diplomek


Mireček s braškou :)♥

24. června 2010 v 12:50 Miro Šmajda a Rosemaid

Mirko s bráškou :) jak krasne a kolik mu tady tk asi bylo?? muselo mu byt vic jk 15 jelikoz uz ma delsi vlasky a min jk 21 jelkoz je ted ma delsi... tk kolem 18 co myslite??


Miro

letní HEIpark CUP 2010 - 7. a 8. srpna

23. června 2010 v 8:25 | zdroj-nikys20.blog.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Po vydařeném zimním HEIpark CUPu připravujeme letní víkend plný zábavy a sportu. MIRO ŠMAJDA s kapelou okoření sobotní večer parádní hudební show a představí několik nových skladeb. Jeho koncert bude vrcholem sobotního večera.

debilové

22. června 2010 v 19:51 moje keci

no vážne idioti to vážne neni mozný..... o.k. vytvorej si stranku ae proč jko hlavniho daji Mira?? no proste debilove bych je nejradsi nakopla twl....

stranka tu


dess pro tomiska

21. června 2010 v 18:54 moje keci
Tk tdy si objednala dess tomiska mno snad se ti bude líbit.
Dess

svět-->Mirečkova tvorba

21. června 2010 v 18:28 Miro Šmajda a Rosemaid

Mirova tvorba zpíval to na festivalu Votvírák v Milovicích. Není to oficiálně vydané. Njespíš se to objeví na Mirovim CD které bude natáčet v červenci a melo by vyjít v září. Mno musite uznat ze ejstli pisnicky budou jako tato tk se mame na co tesit a to mocinky moc!:)

Tak se koukám kolem nás,
co není psáno to je dáno.
Každý člověk,jeden z nás,
se budí večer a ne ráno.

Na ty stavy,depresivní,
teď už nejsme neomylní.
Kde je doba kdy si spolu v klidu hrát.

(Ref.)
Je to dávno,dávno co se nevyznám.
Jak se k lásce,k lásce nikdo nepřizná.
Že je málo,málo věcí k rozdání.
Nač más dojem,že se mají jen ti vybraní?

Ten se stydí,ten zas kouká,
jako by mu někdo ukrad sen.
Brzo zjistí,že není jistý.
Zda-li zvládne povyk nebo změnu.

Svíce jisté osvětlení,
pro jen ty uz vúbec není.
Tak mnoho,jako v dobách když jsem milován.

(Ref.)
Jeto dávno,dávno kdy se nevyznám.
Jak se k lásce,k lásce nikdo nepřizná.
Že je málo,málo věcí k rozdání.
Nač máš dojem,že se mají jen ti vybraní?

(Ref.)
Je to dávno,dávno co se nevyznám.
Jak se k lásce,k lásce nikdo nepřizná.
Že je málo,málo věcí k rozdání.
Nač máš dojem,že se mají jen ti vybraní?

Ťahákom Novafestu bude Miro Šmajda

19. června 2010 v 20:24 | povazska.sme.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Ťahákom Novafestu bude Miro Šmajda - obrázek
Koniec júna už tradične patrí Novafestu. Návštevníkov vždy čakajú zaujímavé skupiny. Môže sa na tešiť aj tento rok?



Organizátori pripravili novodubnický festival na 26. júna v letnom amfiteátri od 16.30 h. Ako však hneď poznamenali, veria, že bude s týmto dátumom súhlasiť aj počasie, ktoré ich viackrát sklamalo.
Ťahákom tohto ročníka bude Miro Šmajda, ktorého v Česko-slovenskej SuperStar dokázal poraziť iba Martin Chodúr. "Pozvali sme aj ďalšie známe skupiny. Veríme, že divákov nepoteší len Miro, ale napríklad aj novodubnická skupina Matka Guráž, ktorá bude priamo na koncertnej show krstiť nové CD Zase dobrý album. Jeho krstným otcom bude Števo Dvorský," prezrádza čo-to Martina Kacinová z mestského úradu.
Na festivale sa pravidelne predstavujú skupiny aj z blízkeho okolia. Výnimkou nie je ani Novafest 2010. V podstate všetky kapely sú z nášho regiónu, s výnimkou U.K.N.D. z Nitry.
Festival má charitatívny charakter. Výťažok zo vstupeniek organizátori venujú Združeniu na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím.


Naj Košičan V hre sú aj Rezeš, Mojsejová, či Šmajda

19. června 2010 v 20:23 Miro Šmajda a Rosemaid
Alexander Bárta alebo Svätá Alžbeta Uhorská? Sándor Márai alebo Ander z Košíc? Jeden z nich, no možno aj ktosi úplne iný sa čoskoro stane Naj Košičanom všetkých dôb.

KOŠICE. V netradičnej ankete je vďaka obyvateľom mesta zastúpené množstvo zaujímavých ľudí. Pridávať nové tipy je už nemožné, no do konca júna si ešte Košičania môžu zvoliť z predložených návrhov svoju top osobnosť mesta. Nominovať mohli ľudí, ktorí podľa nich niečo pre Košice znamenali, alebo znamenajú.

Medzi nominovanými sú Rezeš i Matuška

"Anketa sa zatiaľ nestretla až s takým úspechom, aký malo 7 divov Košíc, keď ľudia hlasovali oveľa intenzívnejšie. Len ťažko sa totiž dá porovnávať napríklad herec Alexander Bárta s patrónkou mesta Svätou Alžbetou Uhorskou," naznačil iniciátor ankety Milan Kolcun, ktorý by dal na prvú priečku najradšej Sándora Máraiho. "Hoci už neskôr nežil v Košiciach, všade naše mesto ospevoval. Dodnes nás propaguje v štyridsiatich jazykoch."

Medzi nominovanými nájdete aj Waldemara Matušku, Mira Šmajdu i Štefana Margitu, Júliusa Jakobyho i Antona Jasuscha, ale aj Júliusa Rezeša či Noru a Braňa Mojsejovcov.

Výsledky ankety Naj Košičan/ka všetkých dôb prvýkrát oznámia sprievodcovia Potuliek na potulke 3. a 4. júla. Slávnostne bude vyhlásených sedem najúspešnejších.

Hlasovanie ešte vždy prebieha na www.potulka.sk, prípadne môžete svoj názor vyjadriť osobne či poštou na adresu Mestského informačného centra na Hlavnej 2 v OD Dargov.

18.6.2010 Miro na tv óčko

18. června 2010 v 16:39 Miro Šmajda a Rosemaid
v 17:00 hodin
rozhovory, reportáže

inbox - rozhovory, reportáže

Marpo, Richard Müller a Miro Šmajda v reportážích Óčka (premiéra)
děkujuu