Červenec 2010

S tebou chci být-1. a 2. kapitola

31. července 2010 v 20:07 | Startlis |  fan fiktion s Mirem
Rozhodla jsem se, že zkusím taky psaní povídek. Doufám, že se vám to bude líbit.

S tebou chci být ♥


  1.kapitola Československá superstar


Jednou jsem zapla televizi a dozvěděla jsem se, že bude další superstar, tentokrát československá. Vždy jsem takovéhle soutěže měla moc ráda a těšila jsem se. Začli kástingy. Nikdo mě zvlášť neohromil. Až přišli na řadu Košice. Najednou před porotu vstoupil jeden mladý, krásný, blonďatý Košičan. Posadil se, pozdravil a začal hrát na Hotárku. Jeho hlas byl upřímný, pěkný a zněl od srdce. Porota ho pustila dál a mě jméno Miro Šmajda znělo pořád v hlavě. Táda mi povídá "to bude zase to samé, tenhle na vítězství nemá a i kdyby v showbysnisu se neudrží " "Tati, to nikdy nevíš, tenhle je milý, pěkný a na nic jsi nehraje" řekla jsem. Soutěž pokračovala dál a dál až se probojoval do finále. Ve finálových kolech zpíval různé písničky. Byl to rocker,slyšela jsem třeba *we will rock you*, kterou namíchal s *we are the champions*. Podal to tak krásně, že mi začali téct slzy. Jednou zazpíval *srdce jako kníže rohan*. Strašně mě to dojalo, ze sezení, hraní na Hotárku a zpívání dokázal vyplodit skvělou show. Najednou bylo velké finálea Miro v něm. Vsadil se, že pokud vyhraje, obarví se na černo. Zazpíval píseň *watch over you* která mi hodně přirostla k srdci. Najednou slyšim "Vítězem první československé superstar se stává…..Martin Chodůr"Nevadilo mi to. Miro byl pro mě superstar a Věřila jsem, že je andílek a nevhrál proto, že se vsadil.S tebou chci být♥


        2.kapitola,Máma odjela,ale….nevrátila se


"Mami dobře dojeď a měj se fajn" řekla jsem. Máma jela na týdenní školení. Zůstala jsem s taťkou. Pořád mi v hlavě znělo jméno Miro Šmajda. Taťka jsi koupil noviny a povídá "V úterý tu bude ten tvůj Šmajda". Neváhala jsem a v úterý tam byla jak na koni. Stála jsem hned u podia a najednou přišel na řadu. Měl krásné vystoupení. Dívala jsem se mu přímo do očí a všimla si, jak jsem se střetli pohledem.Jeho krásné, čistě hnědé oči zářili jak hvězda na nebi. Byla jsem moc ráda, že jsem tu mohla být.


……..Pátek……


Byl pátek, den kdy měla přijet mamka. Najednou měl táta telefon a já slyšim jak říká "ano, co se stalo?" z telefonu se ozývá "vaše paní měla autonehodu a je nám líto" "Kde je?" "přijeďte do Dubí". Bojím se zeptat, ale nic jiného mi nezbývá "máma….máma….tu už není?" "Je mi líto dcerunko, už jsme sami dva" řekl táta. V tu chvíli jsem zpustila slzy a věděla jsem, že od teď to bude všechno jiné. I v tomto neštěstí jsem myslela na Mira. Nevěděla jsem co bude….Pořád jsem poslouchala *watch over you* a byla totálně na dně.Banášová musí i přes rodinnou tragédii makat!

31. července 2010 v 9:54 | zdroj-super.cz |  stars

Chápu, že má smlouvu ale při rodiné tragédii bymohli byt krapet ohleduplni, nemyslite??


Adelu Banášovou (29) v minulých dnech stihla rodinná tragédie. Smluvní závazky spojené s porotcovstvím v soutěži Talentmania hovoří ale jasně, a tak moderátorka musí fungovat, jako by se nic nestalo.
Adela by se nejraději stáhla do ústraní a v klidu truchlila. (Foto: archiv TV Nova)
Adela Banášová je silná a inteligentní žena s velkým srdcem. Není se proto co divit, že ji smrt jednadevadesátiletého dědečka hluboce zasáhla a porotkyně soutěže Talentmania nasadila veškeré síly k tomu, aby se vyvlékla z pracovních povinností. Pro to ale producenti monumentálního projektu neměli pochopení a Banášovou i přes tragickou událost nahnali na další z castingů.

"Chtěla všechny závazky zrušit, ale nevyšli jí vstříc," uvedl zdroj ze zákulisí štábu. Jediná úleva, kterou byli organizátoři ochotni Banášové udělat, byla, že ji omluvili z tiskové konference televize Nova. "Adela má rodinné problémy, kvůli kterým nebude přítomna," byla oficiální verze tiskové mluvčí televize a její slova potvrdila i PR koordinátorka chystané show. Dodala ale, že na pražském konkurzu, který se koná tento víkend, už ale slovenská porotkyně bude přítomna. "Je tady a bude tu celou dobu," řekla doslova koordinátorka projektu Lucie Juráčková.

Samotná Banášová se o rodinné tragédii nechce vůbec bavit a s nikým nekomunikuje. Nikdo tedy není schopen říci, jak bude její porotcování vypadat a zda bude vůbec schopna hodnocení jednotlivých soutěžících.Malý testík: Jak znáte Mira?

29. července 2010 v 13:13 | Šarm oskenovaný článek poskytla Kaja |  Miro Šmajda a Rosemaid

Prečo zaspal za volantom?

29. července 2010 v 13:12 | Rytmus života článek oskenovala Kaja |  Miro Šmajda a Rosemaid

Nemůžu z toho :D

28. července 2010 v 13:19 Miro Šmajda a Rosemaid

Jukám na blog miho SB Miss_Mony a čtu toto....vazne z toho nemuzu :D


Petra Benešov Romanko řekni si Mirovi Š. ten vařit umí a třeba tě to naučí :D :D


Roman Birkuš banany nezerem :D

Lucka Hrachova to je taky dobry :D

Roman Birkuš ja len masooo :D

Šmajda po havárii: Živil bych se řízením

28. července 2010 v 13:08 | | www.blesk.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Do Prahy zpěvák raději přiletěl. Poraněný krk mu jistí pěnová ortéza.


Zpěvák Miro Šmajda (21) po autonehodě, která se odehrála minulý týden nedaleko Košic, poprvé přicestoval do Prahy. Raději letadlem. Miro byltotiž na cestě do Prahy i minulý týden, kdy v autě upadl na chvíli do mikrospánku a narazil do svodidel a i s vozem skončil v příkopu. Blesk se s Mirem sešel na letišti.

Miro, jak se teď, týden po nehodě, cítíte?
,,Musím říct, že se cítím opravdu skvěle. Je mi super, jsem jako znovu narozený. Na krku mám teda ještě pěnovou ortézu, protože jsem si při havárii poranil třetí krční obratel. A jsem trochu potlučený. Ale to nic není."

Jak se celá nehoda odehrála?
,,Jel jsem z Košic do Prahy do studia dodělat desku. Asi sto kilometrů od domova jsem upadl do mikrospánku. Pak už šlo vše strašně rychle. Byla to otázka třeba tří vteřin, kdy auto protrhlo svodidla. Nikdy jsem nevěřil lidem, kteří říkali, že se vám v takových situacích promítne celý život. Ale opravdu to tak je. Viděl jsem najednou všechny blízké."

A kdo vám přivolal pomoc, když se auto skutálelo?
,,Já jsem si ji zavolal sám. První, komu jsem volal, byla máma. Ta se hned sebrala a jela za mnou. Kdybych byl v bezvědomí, tak tam ležím asi doteď. Tam by mě hned tak někdo nenašel."

To jste nevolal své přítelkyni?
,,Já žádnou nemám, jsem sám. Fanynek mám pořád dost, ale žádnou lásku."

Proto jste raději přiletěl do Prahy letadlem? Bojíte se auta?
,,Ne, to určitě ne. Přiletěl jsem kvůli úspoře času. Musel jsem o týden posunout nahrávání své desky. Začínáme až tento týden, a proto chci, abychom toho hodněstihli. Od nehody jsem už řídil, nemám z toho žádný blok. Naopak mě to hrozně baví, kdybych nedělal hudbu, tak bych se řízením rád živil."

Šmajdu trápí bolesti: Má pohmožděný obratel!

27. července 2010 v 19:58 | www.blesk.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Kromě občasné bolesti hlavy, Šmajdu nic netrápí. "Měl jsem fakt štěstí, že jsem celej."
Exsuperstárista Miro Šmajda (22) v pondělí odpoledne přiletěl do Prahy natáčet své první album. Blesk.cz se mimo jiné svěřil, že ho občas trápí bolesti hlavy. Příčinou je pohmožděný třetí obratel. Zranění si přivodil při autonehodě, která se stala minulou středu ráno, při cetě z koncertu.

Miro přiletěl z Košic do Prahy včera odpoledne a byl z cesty dost unavený. Vyvrací však spekulace, že letadlem přiletěl jen proto, že se bojí opět zasednout za volant svého vozu. "Ne opravdu to není tím, že bych se bál znovu řídit auto, letadlem je to pohodlnější a hlavně rychlé. Od té nehody už jsem řídil, takže, to, že jsem měl nehodu se mnou nic neudělalo," řekl Blesk.cz Šmajda.
Někteří lidé na jeho místě by měli z otřesného zážitku hrůzu, ne však Miro. Naopak nehodu zlehčoval a snažil se vtipkovat. "Že bych měl noční můry, to opravdu nemám, snad jen první noc. Pravdou však je, že když letíte vzduchem apřevrací se s vámi auto opravdu vám před očima proběhne celý život. Na tomhle tvrzení je fakt kus pravdy. Kromě pohmožděného krku jsem v pohodě."
Miro také jako první, když se vyškrábal z vraku auta, zavolal nejdříve své mámě pak polici s záchrankou. Teď chce na vše špatné zapomenout a soustředit se na natáčení desky. "Naštěstí mi ta nehoda program nenarušila, takže se nemuselo nic rušit, prostě život jde dál a já jedu dál," uzavřel nadějný slovenský zpěvák.

V Praze bude natáčet své první album


Kromě občasné bolesti hlavy, Šmajdu nic netrápí. Měl jsem fakt štěstí, že jsem celej.Miro Šmajda přiletěl do Prahy z Košic.

SuperStar Šmajda vyměnil auto za letadlo - Mám poraněný obratel!

27. července 2010 v 19:56 | http://www.ahaonline.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Kliknutím zavřete okno
                           Miro Šmajda po příletu do Prahy.
Finalista Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) se poprvé po nehodě, kdy minulý týden usnul za volantem a přejel svodidla na slovenské dálnici, objevil v Praze. Tentokrát auto nechal doma a raději přiletěl letadlem.
"Nemám trauma, budu jezdit dál autem, ale ty dvě vteřiny, které mě mohly připravit o život, si pořád dokola přehrávám v hlavě," řekl posmutnělý Slovák Šmajda a dodal.
"Mám pohmožděný třetí obratel a poraněnou plotýnku - stále mě pobolívá krk, první dva dny jsem měl obrovské bolesti hlavy, ale teď už je to lepší," svěřil se našemu deníku zpěvák, který přijel do Čech kvůli neodkladné záležitosti.
"Ve studiu Nouzov točím desku a už jsem to nemohl déle odkládat," připustil Šmajda, který při nehodě zdemoloval auto své maminky. "Samozřejmě mám v plánu jí koupit nové," svěřil se sympaťák.

Šmajda tentokrát pre istotu do Prahy letel

27. července 2010 v 19:53 | http://www.pluska.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid

26. júl 2010, 13.30 h, letisko Košice - Do Prahy včera odlietal Miro z košického letiska. Je to bezpečnejšie ako dlhá cesta autom.


Je opatrný! "Sľubujem, že už aj v lietadle pôjdem pomalšie," s úsmevom na tvári odkázal všetkým fanúšikom Miro Šmajda (21) z košického letiska. Včera popoludní sa po druhýkrát pokúsil pricestovať do Prahy a tentokrát mu to vyšlo bez zranení.
Superstarista Miro mal obrovské šťastie! V stredu ráno sám šoféroval maminu Hondu a pri Jelšave mal autohaváriu. Pre únavu a vraj aj väčšej rýchlosti, narazil do zvodidiel a potom sa s autom prevrátil do priekopy. Z totálne zdemolovaného auta, akoby zázrakom vyviazol živý a s malými zraneniami. "Netušil som, čo môže spôsobiť únava. Boli to dve sekundy a takto som dopadol. Beriem to ako varovanie osudu a sľubujem, že budem opatrnejší," hovorí o nehode. Včera už žiaril spokojnosťou a napriek krčnej ortéze sa cíti fit. "Mám narazenú ľavú stranu krku a tretí stavec. Ten golier je veľmi fajn, je pohodlný a aspoň sa mi bude v lietadle dobre spať," dodáva. Ortézu by mal nosiť ešte týždeň a pol.

Miro Šmajda skončil päťdňovú "maródku"

27. července 2010 v 13:52 | korzar.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Po minulotýždňovej dopravnej nehode si Miro Šmajda musel na pár dní vziať "maródku", no včera sa už opäť vrátil do práce. Do Prahy sa však už nevybral autom, ale lietadlom.

KOŠICE. Bývalého superstaristu sme včera popoludní stretli na letisku. Po piatich dňoch v domácom ošetrení opäť načas opustil Košice. "Bol som doma, u našich na chate a maximálne u kamaráta. Bola to taká nútená dovolenka, no počas tých dní som si oddýchol," povzdychol si.

Problémy mu robí krčný stavec

Krk mu síce ešte stále "zdobí" Schanzov golier, no Miro tvrdí, že je už relatívne v poriadku a môže opäť pracovať na svojom debutovom albume. "V piatok som ešte absolvoval nejaké vyšetrenia, podľa ktorých je všetko v poriadku, problém je len s krkom - na treťom krčnom stavci mám vyvrtnutú platničku, preto musím nosiť bandáž a napravo veľmi nemôžem otáčať hlavou, ale inak som fit," skonštatoval. 

Bandáž teda bude musieť nosiť ešte pár dní, no ako poznamenal, v speve mu to nijako nebráni. Preto včera popoludní opäť nabehol do pražského štúdia, aby pokračoval v prerušených prácach na nahrávaní. 

Na Slovensko sa však opäť vráti už v piatok, pretože bude vystupovať na letnom festivale v Poprade. Hneď potom však bude utekať znovu do Čiech, pretože v sobotu vystupuje v Olomouci. Po nútenej dovolenke teda bude opäť v jednom kole a zatiaľ v žiadnom prípade o klasickej letnej dovolenke ani len neuvažuje. "To teraz nepripadá do úvahy. Na dovolenku by som sa vybral až niekedy na jeseň... ak sa mi to podarí," dodal so stále šarmantným úsmevom.

Premohol ho mikrospánok

Miro havaroval ráno 21. júla. Po štvrtej hodine vyrazil na honde z Košíc do Bratislavy vyzdvihnúť kolegov z kapely a spolu mali pokračovať do Prahy. Jeho cesta sa však skončila za Rožňavou. "Nebol som unavený, ale aj tak ma premohol mikrospánok. Cesta bola prázdna... Pred jednou zákrutou mi klipli oči. Spamätal som sa, že som na krajnici, a tak som reflexívne strhol volant doľava, no vytočilo ma až príliš. Trikrát som sa prevrátil, preletel som cez zvodidlá, vyhodilo ma to do výšky a skončil som v lese. Stáli pri mne všetci svätí. Z takto rozbitého auta sa totiž nevychádza živý," opísal pred pár dňami pre Korzár hrôzostrašné zážitky. Netajil, že život mu zachránil bezpečnostný pás a nejaká vyššia moc. Totálne zdemolované auto skončí v šrote.

Opäť sa usmieva. Z hrozivého zážitku sa už Miro spamätal a na túto tému vie aj žartovať. 'V lietadle dám pozor na rýchlosť a ani oči nezavriem,' smial sa.
Opäť sa usmieva. Z hrozivého zážitku sa už Miro spamätal a na túto tému vie aj žartovať. "V lietadle dám pozor na rýchlosť a ani oči nezavriem," smial sa.

Lže Miro Šmajda o autonehodě?

26. července 2010 v 17:24 | blesk.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Lže Šmajda o nehodě?Foto: Nový čas
23.07.2010  05:59Zpěvák Miro Šmajda (21), který ve středu ráno havaroval nedaleko Košic, měl štěstí v neštěstí. Honda, kterou finalista Česko Slovenské SuperStar řídil, zůstala po nárazu v dezolátním stavu, ale jemu se nic nestalo.
Kdyby někdo v té chvíli nehody jel naproti němu, došlo by k tragédii. Navíc se zdá, že Mirova chvíle nepozornosti nebyla až tak nevinná. Zatímco on tvrdí, že jel povolenou rychlostí, policejní zpráva hovoří jinak. "Rychlost jsem dodržel, za nehodu může mikrospánek," řekl zpěvák. "Řidič v důsledku nepřiměřené rychlosti a únavy nezvládl řízení, strhl volant a dostal smyk," uvedli policisté, kteří byli přivoláni k nehodě.

Šmajda ale trvá na svém. "Je tam povolena devadesátka, víc než o 10 km rychleji jsem nejel," tvrdil Šmajda, který se cítí být zkušeným řidičem, neboť za poslední rok najezdil 50 tisíc km bez nehody. "Řidič vjel do protisměru, kde narazil do svodidel. Ty přelomil, sjel do příkopu a s vozidlem se převrátil," upřesňuje ještě policejní zpráva.
  • Miro se v autě kutálel a takto auto dopadlo

s rolinsovou mě nesrovnávejte!!

26. července 2010 v 17:19 | http://miro-smajda-daily.blog.cz/ |  Miro Šmajda a Rosemaid
Prokleté léto! Alespoň pro zpěvačku Daru Rolins (37) a exsuperstáristu Mira Šmajdu (21). Oba totiž zažili během letošních letních dnů děsivou automobilovou nehodu. Topky.sk zjišťovali, jak to vnímá blonďák. Nebojí se, že ho budou porovnávat s Rolins?

Mladý nadějný zpěvák Miro Šmajda, který před pár dny prožil hrozivě vypadající havárii, je již druhou známou osobností, která měla během tohoto léta nehodu. Tou první je pop zpěvačka Dara Rolins, která se před dvěma týdny srazila s motocyklistou Jidřichem Rotreklou († 63). Ten kolizi nepřežil a zpěvačka nyní čelí nejen nepříjemným výčitkám z neúmyslného usmrcení člověka, ale i nenávisti ze strany rodiny mrtvého a okolí.

Zajímalo nás, zda se Šmajda neobává, že ho lidé budou srovnávat s Darou, ačkoli on při havárii nikoho nezranil. A jak celou nehodu vnímá on. "S Darou bych to neporovnával, myslím si jen to, že se takové věci prostě stávají každému z nás. Jen u někoho to jde do médií a dostane se to na úroveň kauzy, "řekl nám Miro, který si myslí, že každý člověk dělá chyby. "Ale je to stejné u každého, všichni jsme lidé a život je nevyzpytatelný," dodal Šmajda, který je momentálně v domácí léčbě, ale již brzy se chce zařadit do svého běžného života.

Šmajda po hrozivej nehode: Strach zo šoférovania?!

26. července 2010 v 17:14 | topky.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda
  
BRATISLAVA - Človeka to poznačí! Spevák Miroslav Šmajda (21) mal minulú stredu ráno nebezpečnú haváriu, pri ktorej akoby zázrakom unikol smrti. Ako sa s touto nepríjemnou udalosťou vyrovnáva? Bojí sa sadnúť si opäť za volant?

Už nemusel byť medzi živými! Záchranári, ktorí prišli na miesto Šmajdovej nehody, ostali zaskočení. Pri pohľade na zošrotované auto si mysleli, že posádka haváriu neprežila. Spevák však vyviazol len s ľahkými škrabancami. Nás zaujímalo, či sa tento nepríjemný zážitok nejakým spôsobom podpísal na jeho psychike.
"Strach nemám," povedal nám na adresu toho, či sa nebojí opäť šoférovať motorové vozidlo. "Je to vec, ktorá sa môže stať každému práve vtedy, keď to vôbec nečaká... Treba byť opatrný," dodal. Škoda len, že sa mladý superstarista musel poučiť na vlastnej koži. Počas účinkovania v tanečnej súťaži Let´s Dance 4 totiž odstúpil práve kvôli maminej nehode.
V súvislosti s minulotýždňovou nehodou sa blondiak netrápi nad tým, že zdemolované auto už nebude schopné prevádzky. "Autíčko sa vyrieši nové," poznamenal Miro, ktorý sa počas účinkovania v Česko Slovenskej SuperStar netajil tým, že má pomenej finančných prostriedkov. Vystúpenia, koncerty, účinkovanie v tanečnej súťaži sa zrejme postarali o to, že spevák už nemá problém s peniazmi.

prvé foto mira po nehodě

26. července 2010 v 1:52 Miro Šmajda a Rosemaid
Čas.sk má prvé foto Mira Šmajdu (21) po dopravnej nehode. Hoci mu krk zdobí ortéza, úsmev na tvári mu nechýba.

Prvé foto Mira Šmajdu po hrozivej autonehode, na vyšetreniach v nemocnici bol s mamou. Autor: iva
Miro od rána spolu s mamou Yvonou absolvoval viacero vyšetrení v košickej Univerzitnej nemocnici. "Mám
podvrtnutú krčnú platničku. Som doudieraný, pobolieva ma medzirebrové svalstvo a cítim aj bolesť
medzi pľúcami," zhodnotil svoj zdravotný stav
Miro.
Šmajdove auto
skončilo po nehode
v lese
Zdemolované auto Mira Šmajdu po nehode.
Miro Šmajda havaroval v stredu skoro ráno pri obci Bohúňovo v Rožňavskom okrese na ceste
do Bratislavy. V ľavotočivej zákrute dostal podľa vlastných slov
mikrospánok. Strhol volant, dostal šmyk a narazil do zvodidiel, ktoré prelomil. Auto sa s ním prevrátilo a nakoniec skončilo v priekope.

Detaily Šmajdovej desivej nehody! Záchranári po zhliadnutí vraku: Posádka je mŕtva?!

25. července 2010 v 19:51 | topky.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid

Miro Šmajda sa druhýkrát narodil.
Miro Šmajda sa druhýkrát narodil.
BRATISLAVA - Mal šťastie v nešťastí! Mladý spevák Miroslav Šmajda (21) sa v stredu druhýkrát narodil. O šiestej hodine rannej prežil svoju doposiaľ najvážnejšiu nehodu neďaleko Košíc. Topky.sk zistili detaily spevákovho takmer osudného rána.

Miroslav Šmajda, ktorý sa zviditeľnil najmä v šou Česko Slovenská SuperStar a neskôr aj v Let´s Dance 4, pred dvoma dňami mohol prísť o život. Hrozivo vyzerajúca nehoda však pre blondiaka skončila priam zázrakom. Vyviazol iba s rozbitou hlavou a škrabancami.
Topky.sk však zistili desivý priebeh nehody, ktorá sa mohla naozaj skončiť tragicky. "Miro dostal mikrospánok zhruba hodinu a pol za Košicami na ceste smerom do Bratislavy. Strhol volant a narazil do zvodidiel, ktoré ho vymrštili von z diaľnice.  "Preskočil" zvodidlá, preletel do protismeru, zhruba trikrát sa s autom obrátil na strechu a letel asi 20 metrov do lesa, kde skončil pod stromami. Keď sa spamätal, nevedel, kde je. Nešli mu najskôr otvoriť dvere. Potom sa z auta dostal, poskladal si telefón a zavolal políciu a sanitku," prezradil nám podrobnosti o hrozivej nehode Šmajdov blízky človek.
Práve po príchode sanitky si Miro naplno uvedomil hrôzu celej situácie. Slová mužov zo záchranky ho určite zamrazili. "V momente,

ako záchranári zbadali ten vrak, zisťovali, či niekto v tom aute prežil. Mysleli si, že posádka je mŕtva. Vraj to nemal šancu nikto prežiť. Keď zbadali Mira a videli, že sa mu nič nestalo, hovorili, že je to zázrak," tvrdil náš zdroj.

Reklama

Slovanet

Reklama

War Of Titans
Zdemolovaný vrak auta a popis nehody vyvolávajú myšlienku o poriadnom prekročení dovolenej rýchlosti, čo spevák ale popiera. "Rýchlosť bola dodržaná, v aute som bol sám. Cesta bola prázdna. Zranený ani ohrozený nebol nikto," vyjadril sa pre topky.sk Šmajda, ktorý sa viezol na maminej Honde, keďže luxusné auto od sponzora už nemal v užívaní. 
Zaujímalo nás tiež, na koľko sa odhaduje škoda na vozidle. "Auto má totálnu škodu, vyčíslená zatiaľ nebola," tvrdil Šmajda, ktorého by nové auto tohto typu teraz stálo najmenej 12 000 Eur

Šmajda ze SuperStar havaroval cestou do Prahy a je v nemocnici

23. července 2010 v 18:55 | http://revue.idnes.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid

Slovenský zpěvák Miro Šmajda, který se proslavil díky mezinárodní Česko Slovenské SuperStar dopoledne havaroval. K nehodě došlo cestou do Prahy ještě na slovenském území.
Miro Šmajda
Miro Šmajda
Jednadvacetiletý rodák z Košic měl namířeno na doprovodný program výstavy textilních hraček Léto plné hvězd, která každoročně pomáhá postiženým dětem.
"Miro Šmajda se tu měl setkat s vítězkou naší soutěže, ve které jsme garantovali setkání s tímto idolem mladých dívek. V dopoledních hodinách jsme ale dostali zprávu od Mirovy maminky, že havaroval. Akci jsme tudíž museli zrušit a o náhradním termínu se bude jednat. Teď je přednější zdraví," řekla iDNES.cz organizátorka akce a výtvarnice Olga Černohorská.
Co přesně se zpěvákovi stalo, se zatím přesně neví. Zřejmě se střetl s jiným automobilem a utrpěl zranění, kvůli kterým musel do nemocnice.
"Normálně prý komunikuje, ale další podrobnosti opravdu nevím," dodala organizátorka akce.
Miro Šmajda se v Česko Slovenské SuperStar probojoval až do superfinále, v němž se utkal s Martinem Chodúrem. Brány vítězství mu ale zůstaly zavřeny, v mezinárodním souboji ho porazil náš zpěvák

Šmajda: Horúce flirty hneď s niekoľkými dievčatami!

23. července 2010 v 18:52 | topky.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Šmajda obklopený krásnymi
Šmajda obklopený krásnymi
BRATISLAVA - Má rád krásne ženy a vôbec sa im nebráni! Miro Šmajda to minulú sobotu na festivale v Banskej Bystrici poriadne roztočil s Axe sestričkami. Osviežujúcu sprchu, na ktorú ho dievčatá lákali, si síce nedal, ale svojim obdivovateľkám venoval aspoň spoločné foto.

Neprekážal mu ani fakt, že musel chvíľu počkať, kým prišiel fotograf. Problémy mu to evidentne nerobilo a čas si krátil s dievčatami od Axe. "Bol oveľa milší, ako som si ho predstavovala. Vôbec nebol afektovaný a nemal žiadne maniere," prezradila jedna zo "sestričiek".
Uvidíme, dokedy Mirovi vydrží táto skromnosť a tiež chuť nechať sa vyfotiť hneď s niekoľkými krásnymi dievčatami. Zatiaľ to asi totiž nemá komu prekážať. Podľa našich informácií ho totiž na festivale nesprevádzala žiadna žena, ktorá by mohla byť jeho priateľkou.
děkujuu