Srpen 2010

S tebou chci být ♥ 5 a 6. kapitola

19. srpna 2010 v 18:45 | Startlis |  fan fiktion s Mirem

S tebou chci být ♥


                                   5.kapitola--> V Bratislavě

"Miško,tu pobývám, idem ďalej" pousmála jsem se a s radostí šla. "Tak tu budeš bývat 7 dnů, důrám že sa ti tu bude páčit." "Neboj se, bude, jsem rada že to protrávím s tebou." Zahleděl se mi do očí a povídá "tyto očka som už někedy pozriel, nebolo to v Teplicích na koncerte?" "pamatuješ jsi to? Ano, hleděl jsi mi přímo do očí" " hej, pamatám jsi to vel´a dobře, důfal som, že je nekedy eště pozriem" ….. "dáš si salatok?urobil som ho sám" "ano, dám si ráda"……pochutnali jsme si na salatku a Miro povídá "čo chceš robiť? Možem si pustit film,porozprávět sa lebo čo chceš" "můžem si povídat" Miro říká "oki, porozprávěj mi prosím něčo o seba" "mno tak fajn….Před pár lety mi umřela mamka.Špatně jsem to nesla, ale ty jsi mě tu držel, pomalu jsem se s tim srovnala a žila dál. Za dva roky mi taťka oznámil, že má přítelkyni a čekají dítě, v tu dobu se vše změnilo ale později to bylo dobrý. Monička se narodila a jsme šťastní, jen čekám, kdy mi přijde další rána do života" "Nie máš lahký život,prajem ti všetko nej" "dekuju". Další den mi Mirko ukázal Bratislavu, Košice a já byla opravdu šťastná.

¨


S tebou chci být♥


                                 6. kapitola-->6 a poslední den u Mira

"Miška, jsi tu predposledný den, čo chceš robiť?" "nevim, čekej (zvoní telefon)……"ano?co? nééé….hned jedu domů, čekej," "Miro, moc mě to mrzí, taťka měl autonehodu, jedu domů" "ano, zcela ťa chapem, odvezem ťa a budem spolu, nie jsi na to sama"…pousmál jsem se a zmohla jen na "děkuji"……teplice….."Míšo,je mi líto, tatínek to nepřežil,odvezla ho záchranka, ale už mu nedovedli pomoci" v tu dobu se mi všechno zhroutilo, rozbrečela jsem se,Miro mě objal a snažil utěšit. Mirko byl u nás semnou a povídá "Miška,nestrachuj sa všetko bude v pohodke, ale teraz sa pozri,musíme k dokrotrovi, pozeraj na Mony,má samé modriny" podívala jsem se skyvka…jeli jsme…. Slečno,pane….Monyčku někdo bije…. "jak je to možný? Nikdo krom jeji mamky k ní nemá přistup" Mirko pověděl "treba je to prave ona, iba
ona k ní má priestup a všimal som si, že má kruhov pod očkama a vel´a píchancov na ruke" "myslíte, že bere drogy?" doktorka.."je to možné,zavolám policii" prokázalo se, že drogy bere, byli soudy a o Mony jsem se zatím starala já.


Osem mesiacov po SuperStar: Šmajda ide live, Chodúr z playbacku

18. srpna 2010 v 19:42 | http://www.aktuality.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Prvé mesiace po skončení Československej SuperStar prinášajú kryštalizáciu spôsobu práce viacerých bývalých súťažiacich. Ten mohli naposledy ich fanúšikovia porovnávať na markizáckom Dni otvorených dverí, keď na pódiu spievali jeden po druhom Miro Šmajda a Martin Chodúr.Miro Šmajda s kapelouZatiaľ čo víťaz súťaže vystúpil pred publikom na halfplayback, jeho niekdajší rival z Košíc odspieval skladby v sprievode svojej kapely naživo. Diváci sa o tom presvedčili na vlastné oči, keď Mirovi na niekoľko sekúnd vypadol mikrofón.
"Také veci sa môžu stať. Je to riziko toho, keď spievaš naživo. Vyplo mi to asi na 10 sekúnd, tak mi chalani zvukári rýchlo podali druhý mikrofón a bolo to vybavené," opisuje nepríjemnú situáciu spevák, dodávajúc, že kým má zdravé hlasivky, vždy uprednostní spev naživo pred playbackom, ak bude mať na výber.
"Samozrejme. Za celý ten čas, čo som vyšiel zo SuperStar, som neabsolvoval ani jeden halfplayback. Povedal som si, že idem prísne touto cestou, a je mi to jedno, či mi ujdú peniaze. Som muzikant a necítim sa dobre, keď spievam na playback."
Okrem obľúbeného východniara, ktorý získal vďaka účasti v SuperStar tisícky fanúšičiek, zaspievali na Dni otvorených dverí naživo aj Jana Kirschner, známa tým, že spievať s playbackom rezolútne odmieta, ale aj ich český kolega Janek Ledecký so svojou kapelou Žentour.

Miro Šmajda: o ženách pořád mlčí!

18. srpna 2010 v 19:41 | www.GayNet.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
452957_miro-smajda.jpg
Miro Šmajda se objevil na dni otevřených dveří TV Markíza. Svým fanouškům zahrál tři písně (z nichž dvě byly autorské), které by měly koncem září vyjít na CD. Miro se ale na akci příliš dlouho neohřál, pospíchal totiž na dva koncerty v Čechách. Jeho nedávná autonehoda naštěstí na jeho muzicírování nezanechala ani stopy. Už se znovu plně věnuje své milované rockové hudbě. A hudba je pro Míru - tak trochu bohužel - stále jediná velká láska. Proslýchá se však, že si prožil tři krátké prázdninové románky.

Šmajda: Chcem bývať v podnájme

17. srpna 2010 v 11:05 | www.pluska.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid

Mladučkému spevákovi Mirovi Šmajdovi vyhovuje bývať v podnájme. Hoci má na účte dostatok financií, aby mohol uvažovať aj o vlastnej streche nad hlavou, zatiaľ to nemá v pláne urobiť.
"Veľa ľudí býva v podnájme celý život a vyhovuje im to tak. Ja zatiaľ nič neriešim, stále niekde som, často aj v Česku, aj na Slovensku, takže mi vyhovuje, ako žijem," povedal nám Miro. Momentálne pracuje na novom albume, ktorý vyjde na jeseň a krstiť sa bude pivom alebo banánovým kokteilom.

S tebou chci být ♥ 3. a 4. kapitola

16. srpna 2010 v 2:19 | startlis |  fan fiktion s Mirem

S tebou chci být ♥


                                     3.kapitolaà Nová máma a dítě k tomu


……o 3 roky později…


Taťka byl vážnej a povídá "Míšo, jsi mladá, pěkná holka, který bude za chvilku 20 let. Od smrti tvé matky se vše změnilo a jsou to asi 4 měsíce co jsem si našel jiné děvče, nechtěl jsem ti ji představit, jelikož jsem s nebyl jistý, ale teď už jsem".Povídám mu "jasnýtati,chápu,pohodě…ale….nechceš mi ji sem hned nastěhovat, že ne?" "Je mi líto, ale chci….čekáme miminko." V tu chvíli cco to dořek jsem byla zase na dně…


…2 měsíce později…


Už byla u nás nastěhovaná a vše klapalo. Bavila jsem se s ní, nakupovali jsme oblečky pro malou Mony. Taťka byl šťastnej a já s nim.


…3 měsíce později….


Najednou nám řekla, že jí praskla voda, vzali jsme auto a jeli do nemocnice. Narodila se zdravá Monča a vše bylo o.k.


S tebou chci být ♥


                               4.kapitolaàSoutěž je moje


Podívala jsem se na internet a vidím "Soutěž o trávení 7 dnů se Šmajdou, co musíš udělat? Pošli sms ve tvaru Smajda 7 dnu a odpověď na soutěžní otázku, Kdo je bratrancem Šmajdy?" Neváhala jsem a hned poslala SMS i s odpovědí…..za týden…. "Míšo, máš tu dopis" "díky". Otevírám obálku a čtu "Gratulujeme, stála jsi se výherkyní! Vyhráváš 7 dnů se Šmajdou… Zítra máte sraz v Teplicích u Mariánské pivnice" chvilku jsem nemohla uvěřit a pak "ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá" tata se lekl co se stalo…. "tatí, zítra odjizdim na 7 dní, 7 dní budu travit s Mirkem" "gratuluju, užij si to a hlavně na sebe dávej pozor" Pousmála sjem se. Rychle jsem si sbalila a druhý den jsem šla k pivnici přesně na čas.Přicházel jsem a už z dálky vidim krásného blonďáčka a nemůžu tomu uvěřit.. "Ahojky,ty jsi Miška?" "Ahojky Mirko, ano já jsem Míša" "nebude ti vel´a vadit, keď ťa budem hovořit Miška? "nene,nevadí mi to, líbí se mi to" Na jeho tváři se vytvořil ten jeho nezapomenutelný úsměv. "Možem ti vziat tu tašku a idem do auta?" "ano,můžem jít." Nastoupili jsme do jeho krásného, černého BMW
a jeli. Viděla jsem jeho úsměv na tváři a byla šťastná…


Miro Šmajda v rozhovoru o Trnkobraní

15. srpna 2010 v 0:16 | www.vizovicketrnkobrani.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda v rozhovoru o Trnkobraní

MIRO ŠMAJDA poskytl rádiu Kiss Publikum exkluzivní rozhovor před svým koncertem na Trnkobraní. 
Dozvíte se v něm, zda chystá velké sundávání triček, skákání do publika čili "stage diving". Miro hovoří i o svém novém albu, které bylo právě natočeno, anebo o tom, zda používá kytaru, kterou dostal v Československé superstar. 

Celý rozhovor si můžete poslechnout
ZDE

P.S. normal si to stahněte do PC je to fajnovy :) pp startlis


Miro Šmajda: Na ženy nemám čas!

14. srpna 2010 v 21:55 | markiza.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Na Dni otvorených dverí televízie Markíza sa ukázal aj divácky miláčik z ČeskoSlovenskej SuperStar, Miro Šmajda. Pre svojich fanúšikov odohral tri piesne, z ktorých dve boli autorské a už koncom septembra by ste ich mali nájsť na jeho novom albume. Miro sa v Záhorskej Bystrici dlho neohrial nakoľko ho v tento deň čakali ešte dva koncerty v susedných Čechách. Zdá sa, že je to naozaj nezastaviteľný živel, čo predviedol aj na pódiu...

Na Mirovom nadšení a pracovnom nasadení nezanechala stopy ani nedávna autonehoda a už sa znova naplno venuje jeho milovanej rockovej hudbe. Je však leto, čas letných lások a tak sme chceli vedieť, či sa mu predsa len nejaká tá slečna do cesty nezaplietla... A dozvedeli sme sa o Mirových troch nových láskach. Viac vám prezradí sám v nasledujúcom videu.


Miro Šmajda.jpg


Šmajda je dražší než Gott: 300 000 korun za jedno vystoupení?

13. srpna 2010 v 21:56 | super.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda zná svou cenu, o které je však ochoten diskutovat.
Miro Šmajda zná svou cenu, o které je však ochoten diskutovat.
Mladý talentovaný zpěvák Miro Šmajda (21) se už zotavil po nedávné lehké autohavárii a začíná opět vystupovat. Před časem však o Mirovi začali kolovat nepěkné zvěsti. Kolik si vlastně účtuje za jedno své vystoupení? Má prý totiž podobně vysoké taxy jako třeba Karel Gott (71)!

"Víte, znám svou cenu a nebojím se říct si o peníze. Nejsou to však peníze jen pro mě - mám svůj tým a kapelu, kterou musím zabezpečit. Takže i kdybych si za svou show řekl dvacet korun nebo tři sta tisíc, nikdy to nepůjde do kapsy jen mně. Vždy musím myslet na celou skupinu lidí, které tím také živím!" vyslovil se Šmajda, který byl už nejednou obviněn, že má ve svých taxách manýry těch největších hvězd.

Fámy o tom, že Miro bere za svá vystoupení horentní sumy, se objevily poté, co si prý pohledný blonďák řekl za svou účast na otevíračce jednoho hudebního klubu částku přesahující osmdesát tisíc korun. Nakonec jej díky tomu museli organizátoři bohužel odmítnout.

O budoucnost švarného mladíka ale není třeba si dělat obavy - po nedávné autohavárii se už prý zcela zotavil a je připraven hudebně oblažovat své fanynky - ať už za jakoukoliv cenu!

ROSEMAID TV!!!

13. srpna 2010 v 21:56 | ROSEMAID TV!!! |  Miro Šmajda a Rosemaid
....oficiální reporty z akcí, rozhovory s členy Rosemaid, záběry ze zákulisí, a kluky jak je neznáte?
---
TĚŠTE SE NA ROSEMAID TV!! Již brzy ve spolupráci s mirosmajda.sk a mirosmajda.wgz.cz

Na videu můžete vidět různé záběry a dokonce i webmasterku oficiálního fanclubu..


Šmajdov prvý koncert po nehode: Riskoval v bolestiach!

1. srpna 2010 v 13:15 | cas.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Prvýkrát po nehode poriadne riskoval! Miro Šmajda to na hudobnom festivale Fest Europa2 poriadne rozbalil. Publikum rozvášnil aj napriek bolestiam!

Na Mirovi bolo počas koncertu vidieť, že krčný stavec mu robí poriadne problémy.


Spevák Miro Šmajda prekvapil! Na hudobnom
festivale Fest Europa2 v Poprade totiž vystúpil iba deväť dnípo tom, ako prekonal hrozivú haváriu. A to aj napriek veľkým bolestiam! Šmajda si jednoducho svoj prvý koncert po autonehode chcel užiť a tak aj poriadne zariskoval...
Ešte pred koncertom poskytol rocker Času.sk rozhovor, kde prezradil, že dnes si prvýkrát sňal z krku
aj bandáž, ktorú nosil právekvôli problémom a bolestiam krčného stavca. "Zrušil som iba dva koncerty a už vtedy som si hovoril
, že na najbližšom festivale nechcem chýbať aj keby neviem čo bolo. Takže som si dal bandáž z krku dole a idem na to," smial sa ešte pred koncertom Miro, ktorý prezradil, že stále bolesti.

Koncert Mira Šmajdu na hudobnom festivale Fest Europa 2.
Miro sa počas koncertu poriadne rozvášnil...


Na Mirovi bolo počas koncertu vidieť, že krčný stavec mu robí poriadne problémy.
...miestami však bolo jasne vidieť, že ho to veľmi bolí

"Nemôžem moc hýbať krkom do pravej strany. Vtedy to bolí.. Ale keby som s ním nejako veľmi počas koncertu pohol, tak si dám maximálne ešte dva týždne s bandážou," smial sa Šmajda, ktorý sa na festival v Poprade veľmi tešil. "Je mi to jedno. Stojí mi to za to, pretože s bandážou na krku sa veľmi zle spieva," tvrdil Šmajda, ktorý si vystúpenie poriadne užíval.
Aj keď sľuboval, že si bude dávať oveľa väčší pozor... "Nebudem teraz radšej riskovať," smial sa Miro, ktorý však na koncerte skákal a v zápale vášne aj napriek bolestiam
metal hlavou do jednej aj druhejstrany. Chýbalo už len povestné hodenie sa do publika, ale to si rocker radšej naozaj rozmyslel...děkujuu