Říjen 2010

1.Díl časopisu Rose & Rock je tu!!

31. října 2010 v 23:36 moje keci
Máš ráda The Paranoid nebo Rosemaid?? Máš tu o nich časopis!!! Budeme rádi když se zapojíš do soutěže a bdueš nás pravidelně číst!! Pokud máš otázku na někoho z Rosemaid nebo The Paranoid pošli nám to na email.

Kontakty


Email-roseandrock@seznam.cz
Facebook-rose & rock
Web-www.rose-and-rock.blog.cz

První díl jen tu.


Baby, pozor! Nezadaný Šmajda má rád romániky a hľadá objekt svojej túžby!

31. října 2010 v 16:32 | http://www.pluska.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Baby, ktoré máte rady blonďavých rockových spevákov máte šancu. Jeden taký je práve voľný a má záujem o vzťah. Bohužiaľ, len krátkodobý. Aj tak málo však stačí na to, aby sa o vás začalo písať. Ex-superstárista Miro Šmajda (22) nám totiž priznal, že je nielen nezadaný, ale že aj rád vyhľadáva krátkodobé vzťahy!

V prvom rade Miro dementoval zaručené správy o tom, že by bol zadaný. Spevák na Slovensku aktuálne propaguje debutový album "Čo sa týka lásky", preto nám v súvislosti s týmto titulom nedalo, aby sme sa neopýtali, ako je to s tou láskou a s ním. "Ja na vzťahy moc nemám čas a už som to povedal veľakrát, tak asi to objasním ešte viac. Jednoducho mám rád romániky," povedal Miro otvorene.
Miro toto svoje priznanie odôvodnil slovami: "Nemám na to čas a nemám na to ani možnosti, ani sily, ani si nedôverujem natoľko, aby som mohol v tomto pracovnom vyťažení niečo vybudovať... A skôr by to bolo asi o nejakom trápení, pretože by sme mohli byť veľmi málo spolu, preto mi vyhovujú intenzívne, láskyplné, krásne, krátke romániky."
A aký typ dievčaťa má u Mira šancu? "Tá osoba musí mať niečo v sebe. A keď človek cíti niečo z toho človeka... energiu, sympatie alebo nejakú príťažlivosť, tak sa tomu netreba brániť, pretože takéto veci môžu priniesť niečo obom, aj keď to nie je dlhodobé," dodal s úsmevom. Viac v priloženom videu.


Miro Šmajda.

http://www.pluska.sk/images/gallery/soubiznis/spravy-a-klebety/nase-celebrity/smajda/smajda1.jpgMiro Šmajda konečně přiznal barvu: Mám úchylku na vlasy

31. října 2010 v 16:31 | http://www.super.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Finalista soutěže SuperStar Miro Šmajda není rocker v pravém slova smyslu. Místo dlouhých vlasů má na sobě sestřih, kterému se před pár lety říkalo "na papouška", a přiznává, že vlasy hlavně u žen patří mezi jeho velké úchylky.


Miro Šmajda vydává nové album, které nese název Čo sa týka lásky. Kdo by si ale myslel, že se bude jednat o sladkobolné dojáky, které něžnou slovenštinou téměř trhají srdce, šeredně by se zmýlil. Miro si totiž nadále drží image drsňáka a ve stejném duchu se nese i jeho poslední album.

"Nejde pouze o ty krásné věci, o kterých se běžně zpívá," popisuje téma nových songů na albu Šmajda. "Chtěl jsem vykreslit i jiné stránky vztahů. Například úchylky, rozchody a další nepříjemné věci, o kterých se moc nemluví ani nezpívá," přiznal zpěvák, který se v co nejbližší době bude stěhovat do Prahy.

O svých úchylkách nám Miro povídal ve videu ZDE!


A i když se Šmajda snažil tvrdit, že na vztahy nemá čas, docela konkrétně popsal svůj ideál, se kterým se v poslední době vyskytuje i ve společnosti. "Mám rád něžné dlouhovlasé dívky. Můj ideál je třeba Radka Pavlovčinová nebo Gwyneth Paltrow," přiznal Šmajda. Na vztah ale potřebuje více času, a tak si nyní užívá podle svých slov "milostné románky". Koneckonců ve svém věku na to má i nárok. Co na to ale říká muzikálová zpěvačka Radka?

Mirooo :D

29. října 2010 v 3:49 | http://www.funfon.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid

Koukněteeee :DD Tuu


Sen v realitě-1.díl

28. října 2010 v 17:22 | startlis |  fan fiktion s Mirem
Táák a new povídka :D a na pokráčko :) cmuk

Ahojte, jmenuji se Simona a je mi 18 let. Doma to nemám moc veselý. Když mi bylo 13. let, rodiče se mi rozvedli. Nesla jsem to celkem těžce. S mamkou jsem se často hádala vlastně s celou rodinou její strany. S taťkou jsem v tu dobu byla v pohodě. Táta jezdí na ryby a já jezdila s nim. V tu dobu jsme k sobě měli opravdu blízko, ale to bylo dřív. Ve škole jsem moc oblíbená nebyla.Když mi bylo 15 let s taťkou jsme se dost odcizili. Přestali mě bavit ryby, takže jsme společně vlastně nic nedělali. Nastalo období střední školy, na kterou jsem se moc těšila, chtěla jsem ze základky pryč,ale nesplnilo to moje očekávání., naopakto bylo ještě horší. V prváku byli samozřejmě lidi starší a tak i silnější. Byla jsem posměchem pro cleou školu. Netrvalo to tak dlouho a začali mě i šikanovat. Všichni si mě jako emo pořád dobírali. Teď už mi je 18 let a rok střední musím ještě přežít. Jenže to nebyla poslední kapka. Táta si našel přítelkyni s dvěma dětma. Ale to by pořád nebylo to nejhorší. Děti byly strašně rozmazlený a taťka si je nastěhoval hned domů. Naštěstí jsem měla svůj malý pokoj. Netrvalo dlouho a začala jsem se řezat. Pomáhalo mi to nemyslet na to, jak mě bolí srdce ale tělo. Od rána do večera jsem byla venku. Taťkovi to bylo jedno, měl už jinou rodinu. Zrovna probíhala soutěž československá superstarve který jsem si našla svého andílka. Držel mě tu, dával mi naději a hlavně chuť žít. Když jsem se zamyslela chtěla bych vrátit čas. Před čtyřmi lety nám bylo skvěle, ale teď… Miro mi stále dával naději, že vše bude lepší, že budu moct zažít sen v realitě. V soutěži skončil na krásném 2. místě. Jednou jsem se venku opila a usnula na lavičce. Nechtělo se mi domů, stejně jswem tam nikomu nechyběla. Najednou slyším nějaký milý hlas "čo tu robí také pekne dievče tak samo v zime?" "kdo jsi?" jediný na co se zmůž, ale v tu chvíli už otevírám oči a ano byl to on. Byl to Miro. "Volám sa Mirko Šmajda a ty teraz ideš
so mnu a já sa o těba postarám" "nemlžu ti přidělávat starosti v tomhle se musim vykoupat sama" "toto už niekedy nehovor. Kamarádi sa pomáhaju, nie?Tak idem". Věděla jsem, že nemá cenu protestovat a ani jsem nechtěla. Nastoupili jsme do jeho auta a najednou jsem se ocitla v jeho posteli, ani nevim jak.Hned jsem usnula a ráno mě čekalo příjemné překvapení

Šmajda: Tajné randenie s touto brunetkou!

28. října 2010 v 12:07 | http://www.topky.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miroslav Šmajda vraj randí s Radkou
Miroslav Šmajda vraj randí s Radkou
Opantala ho! Spevák Miroslav Šmajda (22) má vraj novú  známosť. Zdá sa, že jeho vyvolenou je muzikálová herečka Radka Pavlovčinová (21). Čo prezradil topkám mladý Košičan o žene, s ktorou nafotil zábery s erotickým nádychom?

Mladý spevák, ktorý sa zviditeľnil v šou Česko Slovensko hľadá SuperStar, rozhodne nemá núdzu o fanúšičky. Tie však zrejme zostanú sklamané. Vyzerá to totiž tak, že si Miro našiel novú lásku. "Začal randiť s českou herečkou Radkou Pavlovčinovou. Je to veľmi čerstvé. A aj kvôli nej sa chce presťahovať do Česka," prezradil nám zdroj zo Šmajdovho okolia. Radka je muzikálová herečka, ktorá sa zviditeľnila v českom seriáli Prvý krok a tiež v divadelnej šou Robin Hood. 
Samotný Šmajda sa však z otázok týkajúcich sa rodiaceho sa
vzťahu vykrúca. "My sme s Radkou kamaráti. Nie som zadaný.
Povráva sa to zrejme preto, že som bol s ňou polonahý v objatí na obálke môjho nového CD-čka," tvrdil topkám spevák, ktorému sa vraj páči viac žien. Tvrdenia, že by bol s nejakou zadaný, odmieta. Priznal však, že od skončenia speváckej šou nejaké tie "pletky" s opačným pohlavím boli. No vraj nič vážne. "Som stále slobodný, neplánujem ani deti, ani sa ženiť," má jasno v otázke blízkej budúcnosti.
Rovnako jasnú má aj predstavu o svojom bývaní v Čechách. "Idem si určite kúpiť byt v Prahe. Nebaví ma stále cestovať. Mám už vyhliadnuté nejaké tri nehnuteľnosti v centre. No rozmýšľam aj nad tým, že by som si zatiaľ prenajal nejaký apartmán v penzióne," povedal spevák, ktorý si zaobstaral aj nové auto.Šmajda a Špagety(jednorázovka)

27. října 2010 v 13:58 | startlis |  fan fiktion s Mirem

Taková p*čov*na může napadnout jen mě :D:D:D"Danielo začnis e chovat normálně, žiješ jen tim připitomělim Šmajdou se špagetama na hlavě. Doma nic neděláš, pořádněkde couráš s kaamrádkama. Žiješ jen těhlema dvěma věcma" "nech mě už na pokoji.Víš, tyto dvě pro tebe nedůležité věci jsou pro mě to nejdůležitější.Na rozdíl od tebe dokážou podpořit,podržet,pomoct i pochopit, ty nedokážeš nic z toho. Myslíš si jak sjem tu tři roky od rozvodu velmi šťastná, ale pravda je pravý opak". Zavřela jsem do pokoje a vyndala mojí kamarádku žiletku. Nikdy sjem nevěřila, že se emaři z pravidla začnou řezat, ale teď už věřim i já. Vyběhla jsem z baráku i když byla půlnoc bylo mi to jedno. Alenejsem si jsitá, jestli jsem to měla dělat. Najednou mě kolem pasu chytla něčí ruka a zacpala mi pusu. "Neječ a nikomu se nic nestane"byla slova neznámého muže. Sedli jsme do nějakého auta a jeli jsme někam mě neznámo, navíc mi zavázali i oči. Nevim jak jsme dlouho jeli, byla jsem v šoku. Až jsme dojeli, rozvázali mi oči a hodily někam do sklepa. Připoutali mě k nějaké tyči a začali mě svlíkat. Udělali pát fotek a jeli. Měla jsem štěstí, že jsme u sebe měla mobil, vytočila jsem nějaké číslo a volala. "Ano?Tady Šmajda" ozvalo se do telefonu. Byla sjem zaskočená, to je ten stříbrnej superstárista. "Ahoj, tady je Daniela Kovářová potřebuju pomoct. Zajali mě a odhodili nahou do nějakého sklepa. Z okna vidím restauraci Kuřecí sen" "čo? Tu teraz som. Iděm pre těba" řekl a zavěsil. Šel pro mě, ale venku byli ti grázlové. "Kam jdeš ty Šmajdo jedne" byla jejich uvítací věta na Mira. "Iděm pre Danielku ktoru jste zobrali" "hele ty jeden ŠMajdíku, nemá cenu se prát, přeci ti nebudem kazit tvůj andělský vzhled, takže pozorně poslouchej. Za 2 hodiny tu budeme mít 20 kg špaget a pustíme ji" "dobře, za 2 hodiny to tu máte" odpověděl a jel. Jel do všech možných obchoďáků a všude vykoupil všechny špagety. Za dvě hodiny tu byl i s 20 kg špaget. Udělali co slíbili a pustili mě. Vlítla jsem Mirovi do náruče a strašně mu poděkovala. Byla to náhoa, která vyšla. Miro mě odvezl domů a usmířila jsem se i s taťkou. S Mirem jsem se odstěhovala do Bratislavi. Jedna osudná noc se mi stala vážně osudnou. A vy si pomocí tohoto příběhu uvědomte, že vše špatné je k něčemu dobré. Vaše Danielka teď už Šmajdová.


Miro Šmajda:Už se něco peče!

27. října 2010 v 0:04 | www.t-music.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
 Naleznete skvělí rozhovor s Mirem... =))

Miro Šmajda: Sex a prachy ho vyhnaly ze Slovenska

24. října 2010 v 13:53 | http://www.super.cz/ |  Miro Šmajda a Rosemaid

Mirovi přítelkyni přeju, ale nevím proč tato mi k němu nějak nepasuje =(( Ale jestli bdue šťastný je to to nejhezčí =))více v celém článku

http://media.super.cz/760/167607-350x466-glw9u.jpg


Šmajda v akci! (Jednorázovka)

23. října 2010 v 20:29 | startlis |  fan fiktion s Mirem
Tak jsem napsala i jednu jednorázovku :D:D a bacha nemám dobrou slovenštinu, nevim proč jsem to spala celé slovensky :D:D a je to ujety a fantastický :D:D. Když někdo řekne "v akci" nekomu se vybaví milování, nekomu sportovní zápas, nekomu nejaka tanecni akce a nekomu treba spider-man. Co se vybavilo vám?? Můžete hádat a pak uvidíte dza jste mě správně odhadli :D


Ahojky,som 21letý chalan s blondatýma vlaskam,olivovýma očkama a sportovnu postavou. Lenže niesom takto obyčejný jako sa na prvý pohled zdá.Viete kde som mal 15 rokov začal som žit uplně iný život. Raz som šel o pulnoci do zámecké zahrady presne na deň dvojích 15. narozenin.Hovorilo sa,že keď někdo ide na deň svojch 15.narodzenin do tohoto jezirka stane sa něčo neuvěřitelného.Já som to něpočuval,na povery neverim… omyl neveril. Išel som tam,bol som tam sám jelikož v tu nočnů hodinu už sem nekedo neišel..Skočil som do vody a v tu ránu se to stalo.Místo nohou som mal hadi ocas,místo normalnych uší som mal netopýrské…zkrátka som bol nestvůra.Nevedel som čo robiť.tento deň som neprišel domov.Zjistil som, že mám aj schopnosti. Možem pohnuť vecma lebo třeba ist na ine siesto.Tiež viem vznitit oheň lebi vytvořit proud vody. Začal som si hovořit hadí chalan.Lenže to ničme všetko,když som mal skoro 21 rokov išel som do prvej československej superstar.Bol to moj sen od mala a umel som hrať na hudobninástroj-gitara a klavír.Probojoval som sa do velkého finále.Nakonec som obsadil krásné 2.miesto. Bol som spokojenýnikdy sa ma o tom ani nezdálo. Teraz ma lubi vela fanušikov,robim hudbu ktorá ma baví.Žijem svoj sen,lenže pořád ma něčo chýbá-láska.až ejdnou som zachranil dievče a zalubil som sa. Vymenili jsme si číslo a často jsme sa střetávali.Lenže nevedela, že som iný chalan než ostatní. Musiem ji to povedať,hovoril som si. "Elis,chcem ťa něčo povedať" "ano,poslouchám" "lubim ťa" "já tebe též" nahnul som sa k ni a pobozkal. "Lenže to ničme všetko" "co ještě?jestli se máme rádi vše vyřešíme"
"vieš jako sa v novinách písá o hadim chalanovi?" len přikývne a ja pokračujem. "To som já" "nevim co na to říct.Jsem ráda, že jsi mi to řekla nikomu to nepovim,ale na naší lásce to nic nemění,že ne?" "jasne že nie,lubim ťa Elizabetka" najednou som ju začal vyvzliekaťa nebránila sa. Bol som eště panic stejne jako ona pana. Len som sa na ni tázavým pohladím pozriel a len kývla. Pomalu som do ni vniknul. Oba
jsme vyvrcholili zároveň,bol to skvelý pocit.Keď som sa ráno zobral mal som pripravene čabajky. Skůšal som pohnuť vecma-nieslo to.Chcel som sa premeniť-niešlo to. "Miláček?musiem ťa něčo hovořit" "copak?" "musíme slaviť…niemám schopnosti" "co?to je dlvod k oslavě?" len som prikyv nevedel som co hovori. "ty jsi si jako myslel, že jsem s tebou z lásky?Nee já už dávno věděla, že máš schopnosti,jen jsem toho chtěla využít".Keď toto hovorila citil som jako ma vlhnu očka. "Vypadni!zbal sa!" popadla pár věcí a išla. Č osa stalo?Prečo to urobila?Prečo to bola zase len pretvarka?Myslel som si, že tato je iná. Abych som to zjistil,musel som stratiť to,čo som lubil. Dávajta si všeci pozor s kym sa stretavate a estli sa nepretvárá a lebo estli sa nepretváráte práve vy….nerobte to prosím.

Časopips o ROSEMAID a THE PARANOID je tu!

23. října 2010 v 1:29 | startlis |  Miro Šmajda a Rosemaid

Chybí ti časopis o Rosemaid a The parnaoid?? Je tu!!! Je to internetový časopis který vlastním já Aduš, Mony, Leny a Verča. Čísla tohoto časopisu najdeš na blogu www.rose-and-rock.blog.cz, nebo stránce na facebooku kterou najdeš tu.Budou se pořádat ruzné soutěže tak budu ráda dkyž se zapojíš.První číslo vychází 30.října tak doufám, že se bdue líbit =)Pokud budeš mít nějakou otázku stačí zaslat na email roseandrock@seznam.cz nebo na facebook stranku. Děkujuu

rose and rock

Naděje umírá jako poslední-10.díl (poslední)

22. října 2010 v 13:32 | startlis |  fan fiktion s Mirem
Tak a máte tu poslední díl a už mám napsanou novou :D:D Takže vás čtení nemine :D Tak příjemnou zábavu a doufám že se bdue líbit :D papa


***Karol***
"Já vim Miro,ale ztráta je velká a bolí moc ale máš pravdu.Mony schop se Mirko by nechtěl abys se trápila", "Budu se snažit ale nevim,nemůžu se zbavit viny že za to můžu já".za chvíli někdo zaklepal a všel dovnitř. Byl to Tomi,Jaro a Romi.Roman šel k Mony a dlouze ji políbil a dodal "hvezda moja netrap sa,lubim ta"

***Mony***
Potom co to dořek bylo mi jasné, že mě Roman miluje a já jeho též a Mirko mi zůstane vždy v srdíčku a vždy na něj budu vzpomínat jen v dobrym.Mirko chybí všem a vždy bude, ale nic nám ho bohužel nevrátí",¨

***Karol***….o týden později
Mirko nám všem stále chybí,ale už jsme se s tim vypořádali.Včera měl pohřeb na kterém mu Miro zazpíval písničku jen a jen pro něj a teď letí v Útrobách do nebe a vždy bude stát při nás.

***Mony***
Smířila jsem se s tím,že Mirko tu není a jsem s Romim štastná.Nechápu proč to udělal, ale jeho osud nezměním.

***Karol***
S klukama koncertuju místo Mirka. Na kytaru jsem uměla jen základy,ale Roman mi se všim pomoh takže zvládám. Nemohla jsem nabídku být jejich kytarista odmítnout,Miro potřeboval pomoct,na rychlo žádného kytaristu by nesehnal tak mě Romča vše naučil.Ráno jsem se
Probudila v Mirově náruči a vydim jak má bezstarostně zavřená očka,nemůžu se na něj vynadívat a najednou mi řekne "čopak miláček,č osa na mna tak zalubene pozeraš??" jen co to dořekne otevře ty jeho krásně olivové oči a usměje se tim jeho šibalskym usměvem. "Jelikož tě miluju miláčku" "naozaj??" "naozajmiláčik" "z těba sa stala slovenka??" "nevím,jestli mi rozumíš,nechceš mi dávat soukromé lekce??" "hej miláček začnem… takže sex je sex,laska je laska a …." Utišim ho polibkem a jen dodám "myslim že vše dostatečně umim" "začnu mu rozepínat košili… "miláček vazne to chceš??neviem vše dostatečně umřeš" řekne a usměje se. "ale já to viem" jen dodám a začnu mu rozepínat kalhoty a Miro uz nemuže odolat a poddá
se.Za chvíli jsme oba nazí a Miro do mě pomalu vnikne. Je opět tak něžný a polibkama se snaží utišit moje výkřiky i když marně. Až oba vyvrcholíme ležíme spokojeně u sebe a oddychujeme. Po chvilce tulení se zvednu ale v tu ránu zase ležim
"miláček nechod nikam" "jdu připravit snídani hezky hajej za chvíli jsme tu…co si dáš??"
"těba" "já se neservíruji" se smchem odpovím. "tak ti dám žížali se salátem když si neumíš říct" řeknu a odejdu, "Nie já budu horničky slubujem" ozývá se z ložnice a a se musim jen zasmát. Našla jsem doma umělý žížaly a tak jsem si řekla že mu udělámpřekvapení. Vzala jsem salár a pěkně to namíchala.Do druhý misky jsem dala salát,brynzu,rajčata apod. aby mi miláček neumřel hladymje jak tyčka. "miláčku,už se to nese" Miro odklopil víko a zaječel jak malá holka. "čo si ma to urobila?teraz už nebudem jest salatok" sklesle řekl. Vytahla jsem druhou misku a odkryla poklop "dakujem milačik,už budme jest salatok" usmála jsme se na něj a s polibkem dodala "těba bych milačik nenechala o hladu"
a začnu ho krmit. "Hm zlatko skvele jsi to urobila,dakujem"

Odpoledne jsme jeli s klukama na koncert do Prahy. Bylo to úžasné. Pak jsem zjistila že s Mirem čekám dítě. Narodili se nám dvojčátkaKarolínka a Mireček. S Mirem jsem statsná. A jen díky němu vím, že naděje umírá jako poslední. Miro mi dal krásný život a vy věřte že naděje doopravdy umírá jako pslední a i když dětství nemáte nejlehčí vše se v lepší promění.Držim palečky…cmuk :*

Příběh jednoho vystoupení

18. října 2010 v 19:25 | youtube |  Miro Šmajda a Rosemaid
V celém článku najdete video... Je to moc smutné,nahnalo ,i to slzy.... Připomělo nešťastné vzpomínky ... =((jukněte sami

Šmajda nafotil akty s bejvalkou Ondřeje Rumla

18. října 2010 v 19:20 | http://www.super.cz | |  Miro Šmajda a Rosemaid


Každý fanoušek soutěže SuperStar si jistě vzpomene na odhalenou hruď finalisty Mira Šmajdy (22) ve finálových kolech. Že se svou nahotou nemá problém on ani jeho přítelkyně, dokázal na přebalu nového alba, kvůli kterému se oba nechali zvěčnit, jak je příroda stvořila.

Miro se v poslední době objevuje ve společnosti Radky Pavlovčinové, která se alternuje v muzikálu Robin Hood s Leonou Machálkovou. A že jejich vztah není jen tak nahodilý, potvrzuje i přebal alba Čo sa týka lásky.

Poté, co Miro zastínil na jedné party Radku svým výrazným make-upem, se objevil spolu s ní nahý na přebalu svého posledního alba. "Znají se už dlouho, ale ani jeden nechce o tom, co mezi nimi je, mluvit," uvedl zdroj, který se zná s oběma zpěváky.

Co je ovšem ironií osudu, je fakt, že slečna Radka nejspíš podléhá účastníkům soutěže SuperStar. V minulosti totiž chodila s Ondřejem Rumlem, se kterým strávila tři roky. Ruml se z rozchodu vzpamatovával dost těžko a byl to i důvod, proč tehdy drasticky zhubl. Radka ale není žádný "zelenáč" a na prknech divadla, před kamerami a mikrofonem se pohybuje jak ryba ve vodě a filmovým fandům je známa z filmu Rafťáci.


http://media.super.cz/812/168126-600x450-jwq3y.jpg

http://media.super.cz/812/168125-600x450-ek3lp.jpg

http://media.super.cz/812/168124-600x450-4nw3s.jpg

Miro Šmajda finišuje na debutovom albume

17. října 2010 v 11:47 | http://www.aktuality.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda


Miro Šmajda vydává své debutové album s názvem Čo sa týka lásky

17. října 2010 v 11:46 | http://www.hubajda.cz |  Miro Šmajda a Rosemaid
Album vyjde 8. 11. 2010. Autorské album vznikalo v průběhu letošního léta ve studio Sono Nouzov, produkoval ho Milan Cimfe. Texty ke všem jedenácti skladbám napsal Miro Šmajda, zároveň je i autorem hudby, s výjimkou dvou skladeb, na kterých se podíleli všichni členové kapely. 
Miro Šmajda vydává své debutové album s názvem Čo sa týka lásky


Dáš to na Jara?Čeká tě special balíček :D

16. října 2010 v 13:51 Miro Šmajda a Rosemaid
Nu heeej tak kdo bude tak odvážnej a dá to na Jara?? nu holky kdopak to dá?? :D já to asi nebudu :D:D tak se ae podivejte je to vážně gooooood :D jebe mi takže už radsi koncim :D:D


Šmajdove erotické fotky: Objíma nahú krásku!

15. října 2010 v 13:35 | http://www.topky.sk |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda objímal nahú tmavovlásku.
Miro Šmajda objímal nahú tmavovlásku.


PRAHA - Opäť odhalil hruď! Miro Šmajda (21) rád ukazoval svoje telo už počas Česko Slovenskej SuperStar. Zostal tomu verný aj pri fotení záberov na svoj nový album. Jeho hrudník však zakryla nahá tmavovláska!
Láska a vášeň! To evokuje obal albumu, ktorý onedlho vyjde Mirovi Šmajdovi. Svoj debut totiž spevák nazval "Čo sa týka lásky". Preto je celkom logické, že na booklet sa dal nafotiť v objatí s peknou ženou. Nejde však o nejakú obyčajnú fotografiu. Obaja aktéri sú tam totiž nahí!
Samozrejme, chceli sme sa na toto pikantné fotenie spýtať aj samotného Šmajdu, ten mal však vypnutý telefón. Od Lenky Slanej z jeho vydavateľstva sme sa dozvedeli len toľko, že obrázky vznikli v Prahe.
Podarilo sa nám ale získať pôvodný záber, ktorý ukázal, že blondiak mal na sebe rifle a tmavovlásku zakrývali aspoň biele nohavičky. Napriek tomu je Mirovi čo závidieť... A pošepkáva sa, že s neznámou kráskou ho nespája len spoločné fotenie. Ukázal sa s ňou totiž aj na párty hudobnej stanice Óčko.
děkujuu