Miro Šmajda - Pohádka?

26. listopadu 2010 v 16:43 | www.mirosmajda.wgz.cz,Autor: Aja Kolkova, školní časopis Školák |  Miro Šmajda a Rosemaid
Miro Šmajda - Pohádka? - obrázek

Miro Šmajda. Pohádka? Kdepak :-)

Pohádky se vyprávějí a pohádky se dějí. Pohádky o létajících předmětech, sedmihlavých dracích a statečných rytířích. My všichni do jednoho jsme byli svědky, možná i součástí, jedné z nich.
Psal se rok 2009, jedna velmi oslnivá hvězdička se rozhodla uskutečnit pouť na místo, kam jednoznačně patří, a to výstup na československé hudební nebe. Cesta to byla dlouhá, plná nástrah, závisti a konkurence kam se jen člověk podíval. Po několika měsících překážky byly překonány a boj dobojován. Začala nová životní etapa v místech, o kterých si můžeme jen nechat zdát. Malá hvězdička si našla své souhvězdí, s jehož pomocí se vyvíjela a překonávala hranice našeho chápání. Ve chvíli se z malé hvězdičky, jak jí všichni doposud znali, stala kometa obřích rozměrů. Spolu se svým souhvězdím dál svítila v pozdních hodinách a tak tedy i vy zkuste vyjít za chladných večerů, podívejte se na oblohu a ona tam bude, bude svítit jen pro vás a dělat dny krásnějšími a pohádkovějšími.
Každý snad pochopil, že tento příběh nepatří nikomu jinému než finalistovi československé Superstar Miroslavu Šmajdovi. Soutěž se stala jeho životním mezníkem, vrhla ho do stále přetrvávající záře reflektorů. Otázkou ovšem je, zdalipak se tam náš blonďák udrží a zdalipak nepodlehne tíze stále narůstající konkurence. Popřejme mu mnoho zážitků, mnoho prožitků z tvoření hudby a také mnoho dní slávy.
Zdalipak vás Miro okouzlil tak jako mě, přidejte se do zástupu jeho fanoušků. Ve fanclubu najdete pobavení, pohodu ale také rodinu se vším všudy. Maminku a spoustu sourozenců. Mnohým by se mohlo zdát, že sourozenci jsou poněkud fanatičtí, ale řekněte, ve kterém člověku v dnešní době nedřímá aspoň kousek blázna? Pokud by se našli zájemci o rozšíření řad stoupenců, oficiální web Mira Šmajdy vám ukáže tu správnou cestičku.

Autor: Aja Kolkova, školní časopis Školák
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přeješ Mirovi Šmajdovi přítelkyni??

Ano,moc
Ano,ale mrzi me to
ano
Ne,chci ho já
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
děkujuu