Miro Šmajda způsobil v Michalovicích šílenství!

22. listopadu 2010 v 19:49 | (zdroj: korzar.sme.sk) |  Miro Šmajda a Rosemaid
Pořádný šílenství způsobil v sobotu podvečer superstárista Miro Šmajda v Michalovcích. Auta neměly kde zaparkovat, lidé se tlačili, na jediný autogram byli ochotni stát řady. Mira museli chránit ochrankáři. Nákupní centrum koncert připravilo pro mladé při příležitosti svátku 17. listopadu.

Fanoušci na Šmajdu čekali již od čtvrté, koncert byl naplánován o hodinu později. Venku nebylo kde zaparkovat auto, tlačenice byla při pódiu i na patře.

Nové písně i starší kousky, kterými se prezentoval na Superstar, dostaly fanoušky do varu. Dívky píštěly: "Miluji tě! Dotkni se mě!" Pódium lemovali ochrankáři. Koncert vyvrcholil písní C'est la vie od Karla Gotta, kterou s Mirem a jeho kapelou zpívalo celé nákupní centrum. Když skončil, ochrankáři ho museli zakrýt těly, aby ho dav nerozšlapal a doslovně uprchl přes skladové prostory.

Debutové album: Na východě poprvé v Michalovcích

V téměř hodinovém proudu hudby a zpěvu Miro představil písně ze svého debutového alba. Pod názvem Čo sa týka lásky se na trh dostalo 8. listopadu. Obsahuje 11 písní, které jsou Šmajdovým autorským dílem po textové i hudební stránce. Jen na dvou skladbách se podílela jeho kapela. Pro korzar uvedl, že Michalovice byly prvním městem na východě republiky, kde si je mohli jeho fanoušci poslechnout: "Zatím jsem je živě zpíval jen v Praze, Plzni a Karlových Varech a na Slovensku jen v Brezne."

Druhá vlna šílenství se rozpoutala během autogramiády. Podpisové kartičky s fotkou šly na dračku, Miro podepisoval rázně a celou dobu se usmíval. Neodmítl ani podpisy na ruce, trička či památníku. Nejodvážnější dívky si jeho podpis dokonce odnášeli napsán ve výstřihu. Jedno z dívek mu ukázalo sbírku jeho fotek a článků o něm, starší pán na něj vyrukoval s novým CD, které si již stihl koupit.

Miro: Stále jsem Slovák

Atmosféra Mira dostala: "Pořád se cítím jako Slovák, ačkoli většinu času teď trávím v Praze. Lidé byli úžasní."

Nadšeni byli i fanoušci. "Pořád jsem mu posílal sms a fandil mu během SuperStar. Strašně jsem ho chtěl vidět živě. Teď se mi splnil sen," řekl 10-letý Patrik.

Mirova profesionalita, ale i vzácná bezprostřednost a skromnost dostala i 15-ročního Roba: "Teď vidím, že je nejen super zpěvák, ale i super kluk. Byl úplně v pohodě, žádný namyšlenec." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přeješ Mirovi Šmajdovi přítelkyni??

Ano,moc
Ano,ale mrzi me to
ano
Ne,chci ho já
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
děkujuu